1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kolejny Iceland w Peterborough

iceland food warehouse peterborough glWszystko wskazuje na to, że budynek przy Bourges Boulevard, który do niedawna zajmowała firma Toys R Us już wkrótce ponownie zatętni życiem. Jeżeli uzyskane zostaną wszelkie niezbędne formalne pozwolenia, to część nieruchomości zajmie supermarket Iceland i otworzy w niej jeden ze swoich flagowych Food Warehouses.

Przypomnijmy, że obiekt handlowy stał pusty od lutego 2018 roku, kiedy to firma Toys R Us ogłosiła upadłość. W kwietniu tego roku budynek ucierpiał na skutek pożaru.

Klienci mogą liczyć na to, że Iceland przy Bourges Boulevard zaoferuje im o wiele więcej niż większość pozostałych sklepów sieciówki w Peterborough. W Food Warehouses wszystko jest bowiem większe; począwszy od parkingów, poprzez ekskluzywne oferty i wybór w produktach spożywczych oraz artykułach gospodarstwa domowego, na większych opakowaniach i większych okazjach cenowych kończąc. Sieciówka przygotowała Food Warehouse jako swoją wersję hurtowni cash and carry. W Peterborough jeden taki sklep wprawdzie operuje już w Ortongate Shopping Centre, ale firma dostrzega konieczność otwarcia następnego w naszym mieście w ramach swojej ekspansji.

W sklepie pracę na etat znajdzie od 20 do 25 osób.

Sąsiadem Iceland w byłej siedzibie Toys R Us najprawdopodobniej będzie sklep Home Bargains – będzie zatem szansa na jeszcze więcej promocji i zakupy w niższych cenach. 

iceland food warehouse peterborough

Fot.: Tak mógłby wyglądać nowy sklep Iceland - Food Warehouse w Peterborough

iceland food warehouse peterborough slider

Fot.: Widok po kwietniowym pożarze byłej siedziby Toys R Us przy Bourges Boulevard w Peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC