1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.1.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Nastolatek oskarżony o morderstwo przy Tilton Court

morderstwo tilton road peterborough dainius kasiliauskisZaledwie 19-letni Leam Smith, zamieszkały przy Branston Rise w dzielnicy Dogsthorpe w Peterborough, został aresztowany i oskarżony o morderstwo 27-latka, do którego doszło w piątek, 12 czerwca, przy Tilton Court. Smith stawi się wirtualnie przed Norwich Crown Court jutro – policja tymczasem ujawniła dane ofiary.

Zamordowany został Dainius Kasiliauskis. Pochodzący z Litwy mężczyzna, mieszkał przy Buckminster Place w Peterborough. Próbował swoich sił w kickboxingu, będąc jednocześnie trenerem i motywując wiele osób do rozpoczęcia przygody ze sportem. "Silny i zabawny" Dainius osierocił trzy córki. Sam był jedynakiem.

Rodzina Dainiusa jest pogrążona w smutku. Jego ciotka, Jurgita Sriupsaite, utworzyła zbiórkę pieniędzy, zarówno po to, aby pokryć koszty pogrzebu Kasiliauskisa, ale również by zapewnić pomoc oraz wsparcie jego mamie. Dzięki funduszom ze zrzutki, rodzina i przyjaciele otrzymają szansę na pożegnanie się z Dainiusem. Akcję można wesprzeć tutaj. Do tej pory 266 osób zebrało wspólnie £20,090.

Zszokowani tragedią mieszkańcy Peterborough, a w tym społeczność litewska, zostawiają w pobliżu miejsca zbrodni kwiaty, kartki oraz rękawice bokserskie.

Przeprowadzona 16 czerwca w Peterborough City Hospital sekcja zwłok wykazała, że Dainius w wyniku ataku doznał licznych obrażeń ciała, a przyczyną jego śmierci była rana kłuta.

Policja w toku śledztwa aresztowała jeszcze dwie osoby. Trzydziestoletni mężczyzna, zatrzymany pod zarzutem morderstwa, opuścił jednak warunkowo areszt - a kobieta w wieku 45 lat, podejrzana o pomoc sprawcy, została zwolniona bez żadnych dodatkowych działań.

morderstwo tilton road peterborough slider 2

Fot.: Dainius Kasiliauskis osierocił trzy córki.

morderstwo tilton road peterborough dainius kasiliauskis 1

Fot.: Dainius Kasiliauskis zajmował się kickboxingiem oraz trenował innych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC