1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Ostrzeżenie pogodowe dla Peterborough

ostrzezenie pogodowe peterboroughMet Office wydało dwa ostrzeżenia pogodowe dla naszego miasta. W myśl pierwszego, dzisiejsza słoneczna pogoda w Peterborough, utrzyma się do piątku. Oznacza to temperaturę wynoszącą ok. 30ºC w czasie dnia i ok. 20ºC nocą. Jednak potem aura gwałtownie się zmieni i możemy spodziewać się burz z piorunami.

Przez te trzy dni w naszym hrabstwie będzie upalnej niż w wielu popularnych, wakacyjnych miejscach turystycznych, np. w Barcelonie czy na Ibizie.

Podobne warunki panują i panować będą w większej części Anglii oraz Walii.

Met Office ogłosiło, że dzisiaj jest najcieplejszy, póki co, dzień w Wielkiej Brytanii w 2020 roku, z temperaturą 31ºC w Heathrow Airport.

Wspaniała pogoda nie powinna jednak nas zmylić – koronawirus wciąż jest obecny, zatem aby być bezpiecznymi powinniśmy utrzymywać dystans dwóch metrów, pamiętać o wytycznych dotyczących spotykania się z innymi osobami oraz często myć ręce.

Po upałach jednak przyjdzie ochłodzenie, które odczujemy piątkowym popołudniem. Co więcej, prognozy pogody przewidują dla rejonu East of England burze z piorunami. Nie we wszystkich miejscach w naszym regionie one wystąpią – ale tam, gdzie się pojawią, spodziewać się można gwałtownych ulew, intensywnego deszczu (spaść może aż do 50mm wody w ciągu jednej godziny), a nawet gradu.

ostrzezenie pogodowe peterborough slider

Fot.: Met Office ostrzega przed burzą z piorunami w Peterborough.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC