1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.10.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Lidl otwiera centrum dystrybucji w Peterborough

centrum dystrybucji lidl peterboroughZnamy już datę otwarcia największego brytyjskiego regionalnego centrum dystrybucji niemieckiej sieci sklepów dyskontowych Lidl, które powstało w Peterborough. Praca pełną parą ruszy w nim już w przyszłym miesiącu, a dokładniej od 1 sierpnia.

Decyzję o tej olbrzymiej inwestycji w naszym mieście podjęto w 2017 roku. Była to część planu firmy, zakładającego przeznaczenie ponad 1,45 mld funtów w latach 2017/2018 na ekspansję w Wielkiej Brytanii.

W rezultacie, po porozumieniu z deweloperem Roxhill, na powstanie obiektu, liczącego sobie 754,000 stóp kwadratowych, wybrano Gateway Peterborough, przy Alwalton Hill.

- Nasza ekspansja w całej Wielkiej Brytanii postępuje szybko i ważne jest, abyśmy mieli odpowiednią infrastrukturę łańcucha dostaw, aby ją wesprzeć – mówiła wtedy Adrienne Howells, dyrektor ds. rozwoju Lidl na brytyjskim rynku.

Centrum dystrybucyjne zapewni ponad pół tysiąca nowych miejsc pracy. Jego przeznaczeniem będzie zaopatrzenie okolicznych sklepów Lidl w artykuły spożywcze i przemysłowe.

Dodatkowo, Lidl planuje otwarcie swojego nowego sklepu przy Oundle Road, na terenie zajmowanym kiedyś przez British Sugar - a to oznacza zatrudnienie dla kolejnych 40 osób.

centrum dystrybucji lidl peterborough 2020

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC