1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.4.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE  dor jan 170x200 flagi
 SHA baner  

Przemyt w... paczce chipsów

wiezienie peterboroughPomysłowy nastolatek, który podjął próbę przemytu narkotyków do więzienia w Peterborough, został ukarany wyrokiem w zawieszeniu. Do zdarzenia doszło w lipcu zeszłego roku, kiedy to 19-letni Charlie Bull odwiedził swojego kolegę, przebywającego za kratkami w placówce w naszym mieście.

Podczas wizyty zarówno Bull, jak i jego kolega zaczęli jeść chipsy. Po chwili jednak oficer obserwujący widzenie przez system CCTV zauważył, że nastolatek wydobywa ze swojego ubrania mały pakunek i szybko wkłada go do swojej paczki z przekąską. Mężczyźni następnie niemal jednocześnie położyli paczki z chipsami na stole, próbując się nimi wymienić. Policjanci zdążyli im w tym przeszkodzić.

W pakunku odkryto 6.28 gramów marihuany o potencjalnej więziennej wartości 600 funtów.

Bull, zamieszkały przy Godfrey Close w Stevenage, na początku odmówił odpowiedzi na pytania funkcjonariuszy - później postanowił przyznać się do zarzutu dostarczenia zakazanej substancji do więzienia.

Nastolatek został w zeszłym tygodniu skazany na cztery miesiące pobytu w więzieniu dla młodocianych przestępców w zawieszeniu na 18 miesięcy.

wiezienie peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC