1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.6.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE  dor jan 170x200 flagi
 SHA baner  

Morderstwo przy Southfields Drive w Peterborough

policja pawel hryniuk noz peterborough kontrola drogowaPolicja hrabstwa Cambridgeshire rozpoczęła śledztwo w związku ze śmiercią mężczyzny w Peterborough, do której doszło wczoraj, tj. 5 stycznia w dzielnicy Stanground. Służby około godziny 16:30 otrzymały doniesienie o dziejącej się przy Southfields Drive przemocy.

 

 

 

 AKTUALIZACJA

11 stycznia:

Trzeci podejrzany w sprawie zabójstwa Nicholasa Bonnera został zwolniony warunkowo z aresztu.


8 stycznia:

Aresztowani mężczyźni zostali oskarżeni o zabójstwo Nicholasa Bonnera. Obaj pojawili się dzisiaj wirtualnie w Peterborough Magistrates’ Court - w poniedziałek, 11 stycznia czeka ich rozprawa przed Cambridge Crown Court.

Dzisiaj poznalismy ich tożsamość. Oskarżonymi są: Tyler Smith, lat 23, zamieszkały przy Sandpiper Drive w Peterborough oraz Kristopher White, lat 35 z Myrtle House Caravan Park w Peterborough.

Policja ujawniła również, że wczoraj dokonano trzeciego aresztowania; 18-letni mężczyzna przebywa obecnie w Thorpe Wood Police Station.

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że Nicky Bonner zmarl w wyniku ran kłutych.

 


7 stycznia:

Policja potwierdziła tożsamość ofiary. Swoje życie przy Southfields Drive stracił 30-letni Nicholas Bonner. Nicky, bo tak nazywany był przez rodzinę i przyjaciół, mieszkał przy Park Road w Peterborough.

Służby poinformowały również o dokonanym drugim aresztowaniu. Pod zarzutem zabójstwa zatrzymano wczoraj wieczorem 35-letniego mieszkańca Peterborough. Mężczyzna przebywa obecnie w Thorpe Wood Police Station.

nicholas bonner peterborough


 

Po przybyciu pod wskazany adres okazało się, że mężczyzna w wieku około trzydziestu lat zmarł na miejscu.

Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę z Peterborough pod zarzutem zabójstwa. Podejrzany przebywa obecnie w Thorpe Wood Police Station.

Nikt inny nie ucierpiał w wyniku tej tragedii.

Policja wzmogła swoją obecność w okolicy na czas trwania postępowania i prosi wszystkich, którzy mogą podzielić się jakimikolwiek informacjami w tej sprawie o kontakt pod numerem 101 (numer referencyjny: 282 z 5 stycznia).

policja cambridgeshire 2020 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC