1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.9.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Śledztwo w sprawie morderstwa przy Crown Street

policja pawel hryniuk noz peterborough kontrola drogowaWczoraj tj. w sobotę, 8 maja w godzinach porannych doszło do tragedii w mieszkaniu przy Crown Street w dzielnicy New England w Peterborough. Około 5 rano policja odpowiedziała na doniesienie o bójce i ugodzeniu nożem mężczyzny. Po przybyciu na miejsce wezwania okazało się, że ofiara nie przeżyła ataku.

 

 

 

*** AKTUALIZACJA ***

W dniu 11 maja detektywi prowadzący śledztwo ujawnili tożsamość ofiary. Oficjalnie zatem możemy podać do wiadomości, że swoje życie w sobotniej tragedii stracił Polak, 22-letni Daniel Szałaśny, zamieszkały przy Princes Gardens w dzielnicy Eastfield w Peterborough.

Sekcja zwłok potwierdziła, że nasz rodak zginął od rany zadanej nożem w klatkę piersiową. 

Policja aresztowała w niedzielę 29-letniego mężczyznę w związku ze sprawą - został on jednak warunkowo zwolniony z aresztu i ma stawić się ponownie na posterunku Thorpe Wood Police Station w dniu 4 czerwca.

daniel szalasny peterborough

Daniel Szałaśny (fot.: Cambs Police)

 


 

Dane mężczyzny nie są jeszcze znane - wiadomo jedynie, że miał około 20 lat.

Służby nie dokonały póki co żadnego aresztowania. Trwają rozmowy ze świadkami zdarzenia. Są one utrudnione, gdyż przy Crown Street przed tragedią odbywała się impreza i część osób opuściła mieszkanie.

Stąd apel policji: jeśli ktokolwiek był w tym miejscu w piątek wieczorem, w nocy lub w sobotę rano i może dostarczyć jakichkolwiek informacji - proszony jest o pilny kontakt (telefon 101 / numer sprawy: 82 z 8 maja lub chat https://bit.ly/3vsiYDw). Służby chcą również porozmawiać z taksówkarzami, którzy odwozili do domów bawiące się na imprezie osoby.

crown street morderstwo peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC