1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Zamknięcie Stanground Academy

stanground academy peterborough 1Szkoła średnia Stanground Academy przy Peterborough Road pozostanie zamknięta przynajmniej do końca tygodnia. Uczniowie oraz kadra pedagogiczna i pracownicy nie będą mieli wstępu do szkoły ze względu na zniszczenia spowodowane zalaniem, do którego doszło w ubiegły weekend.

Tym samym Stanground Academy przechodzi na nauczanie zdalne, prowadzone przy pomocy platformy Microsoft Teams. Nauczyciele albo samodzielnie poprowadzą zajęcia online, albo przygotują dla uczniów zestawy zadań. Na początku każdej lekcji sprawdzana będzie obecność.

Jak widać na poniższym zdjęciu, woda spowodowała dość duże zniszczenia w budynku przy Peterborough Road. Dyrektor placówki, Gary Carlile zapewnia, że obecnie trwa ocena stanu technicznego i że bezpieczeństwo osób, które za kilka dni przekroczą próg Akademii, jest priorytetem.

Wszystkie dalsze informacje w tym temacie szkoła przekaże rodzicom oraz zainteresowanym osobom za pośrednictwem swojej strony internetowej, a także SMS-ami oraz e-mailami.

stanground academy peterborough zniszczenia

stanground academy peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC