1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Oxfam znika z Bridge Street

oxfam peterborough 1Kolejny sklep opuszcza centrum naszego miasta. Tym razem chodzi o Oxfam; sklep z rzeczami i przedmiotami używanymi, którego dochód przeznaczany jest na walkę z głodem na świecie i na pomoc w krajach rozwijających się. Działalność Oxfam w Peterborough zakończy się wraz z dniem 21 sierpnia.

Na decyzję o zamknięciu sklepu wpływ miały przede wszystkim dwa czynniki. Umowa najmu lokalu przy Bridge Street jest ważna do września tego roku - sklep jednak otrzymał informację, że wraz z jej przedłużeniem musi szykować się na podwyżkę czynszu.

Takie podniesienie kosztu działalności byłoby jeszcze możliwe do udźwignięcia przy dużej liczbie klientów. Niestety w ostatnim czasie, po okresie lockdownu i przy wciąż trwającej pandemii, ilość osób odwiedzających sklep charytatywny znacznie spadła.

Po zamknięciu Oxfam w Peterborough, klienci szukający używanych rzeczy w dobrych cenach, będą musieli się pofatygować do najbliższych placówek organizacji charytatywnej położonych w Oundle i Stamford.

oxfam peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC