1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

AMK Fresh ponownie rekrutuje

praca produkcja peterboroughFirma AMK Fresh, część grupy AM Fresh, ponownie przeprowadza wielką akcję rekrutacyjną. Nowi pracownicy, w liczbie 150, są potrzebni, aby przedsiębiorstwo mogło sprostać wciąż rosnącej liczbie zamówień. Chętni do pracy mogą przyjść na dzień otwarty, który AMK Fresh organizuje w swojej siedzibie w najbliższą sobotę.

AMK Fresh jest zakładem, w którym odbywa się pakowanie i magazynowanie produktów dla AM Fresh Group, w specjalnie do tego celu wzniesionym budynku w Peterborough.

Firma od wielu lat dostarcza różnorodne owoce oraz warzywa dla Tesco, które potem sprzedawane są w sklepach na terenie całego kraju.

W Peterborough Gateway firma zatrudnia obecnie 850 pracowników. Na początku przygotowywano tam 4,600 opakowań ze świeżymi produktami tygodniowo. Obecnie ta liczba wzrosła do 445,000.

Dlatego też AMK Fresh poszukuje m.in.: pracowników produkcji, kierowców wózków widłowych czy pracowników biurowych. Dostępne są etaty stałe oraz zatrudnienie przez agencję Staffline.

O wszelkich szczegółach zainteresowani kandydaci zostaną poinformowani podczas dnia otwartego, który odbędzie się 25 września, od 10:00 do 14:00 w AMK Fresh w Unit 6, Forli Strada, Alwalton Hill, Peterborough, PE7 3HH.

Więcej informacji na stronie rekrutacyjnej: careers.amfresh.com

praca produkcja peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC