1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Świąteczny jarmark w katedrze

peterborough cathedral christmas craft and gift marketNasza katedra stała się scenerią do pierwszych w tym roku bożonarodzeniowych zakupów. Zapraszamy w sobotę, 20 listopada, po garść inspiracji i po niezwykłe, często własnoręcznie wykonane prezenty, które można nabyć dla rodziny oraz przyjaciół i których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Jutro w godzinach od 10:00 do 17:00 wśród wszystkich prezentowanych i polecanych do zakupu przedmiotów odnajdziemy m.in.: biżuterię, wyroby szklane oraz re z drewna, malowane jedwabne szale, wegańskie mydełka, skarpety bambusowe, świece, pluszaki dla najmłodszych, kartki świąteczne czy różne artykuły gospodarstwa domowego.

Będzie też dużo miodu, alkoholu oraz słodyczy, a nawet cudowne hinduskie przyprawy!

Organizatorzy zadbali o maksymalną wygodę zakupów dla gości jarmarku. Stoiska handlowe zostały rozstawione na dużej przestrzeni - zatem asortyment będzie można przeglądać bez konieczności przebywania w tłumie. Dzięki temu dostęp do straganów został również ułatwiony dla rodziców z wózkami dziecięcymi i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dodatkowo, na tej stronie [klik] należy zarezerwować swój czas przyjścia do katedry na jarmark bożonarodzeniowy w Peterborough. Bilet wstępu kosztuje £2 (osoby w wieku od 0 do 16 lat mają bezpłatne wejście).

Zapraszamy i udanych zakupów!

 

peterborough cathedral christmas craft and gift market slider 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC