1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.7.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Zapisy do przedszkola Zig Zag

zig zag day nursery przedszkole peterborough zapisy wolne miejsca polacy ogloszeniaZig Zag Day Nursery; przedszkole z polskimi opiekunkami i świetnymi ocenami od Ofsted, mieszczące się w pięknym budynku przy Bourges Boulevard w Peterborough, posiada od września 2022 roku wolne miejsca dla najmłodszych. Obecnie trwa rekrutacja, a zainteresowani zapisami rodzice mogą umówić się na zwiedzanie przedszkola.

Przypomnijmy, że przedszkole Zig Zag Day Nursery w Peterborough powstało dziesięć lat temu, w 2012 roku. Od tego momentu nieustannie się rozwija; otwierając m.in. Baby Room w pierwszym roku swojej działalności czy siostrzane placówki, m.in. Belsize Day Nursery przy Celta Road w 2014 roku. Przedszkole uzyskuje pozytywne oceny w kontrolnych raportach Ofsted. Mieści się w St. Paul’s Church Hall, gdzie najmłodsi mają wygodę oraz dużo miejsca do zabawy i poznawania świata. Przedszkole zwraca szczególną uwagę na rozwój swoich podopiecznych w oparciu o sensorykę, z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu oraz na zapewnianie dodatkowych atrakcji w postaci organizowania dni tematycznych i wycieczek poza teren placówki.

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00-18:00. Wrześniowe miejsca dostępne są we wszystkich trzech grupach (pomieszczeniach), tj. w Baby Room, Toddler Room i Preschool Room. Rodzice mogą zapisać swoje dzieci albo na cały rok szkolny 2022/2023, albo na rok kalendarzowy, na sesje poranne lub popołudniowe - podejście przedszkola w tym temacie jest bardzo elastyczne i dostosowane do potrzeb mam oraz tatusiów.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja; Zig Zag Day Nursery realizuje dofinansowanie dla pociech dwu- oraz trzyletnich.

Zapisy i prośby o zwiedzanie przyjmowane są pod numerem telefonu 01733 569700 oraz emailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zig zag day nursery przedszkole peterborough zapisy wolne miejsca polacy ogloszenia plakat

zig zag day nursery przedszkole peterborough zapisy wolne miejsca polacy ogloszenia slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC