1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.2.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Fontanny miejskie znów działają

fontanny miejskie peterborough uk polacy ogloszenia polska stronaNa ten moment mieszkańcy Peterborough musieli trochę poczekać. Po długiej przerwie, w centrum naszego miasta, zostały ponownie uruchomione miejskie fontanny, które przynoszą wszystkim ochłodę oraz cieszą oko w lecie. Będą teraz działać przez kolejne cztery miesiące.

Wodotryski miejskie przeszły w okresie zimowym stosowny serwis techniczny i powinny bez problemu funkcjonować aż do października, kiedy to zostaną ponownie wyłączone na chłodniejsze miesiące.

Fontanny na Placu Katedralnym są czołowym punktem wartej 12-milionów funtów inwestycji, która ponad dekadę temu umożliwiła odnowienie i unowocześnienie centrum naszego miasta. Fundusze na ten cel zapewniła East of England Development Agency i ich lwią cześć pochłonęło wykupienie, a następnie wyburzenie starego budynku Nowich Union przy Church Street. Fontanny w Peterborough po raz pierwszy włączono 2 czerwca 2010 roku.

fontanny miejskie peterborough uk slider polacy ogloszenia polska strona

Fontanny miejskie w Peterborough (fot.: Peterborough City Council)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC