1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Wzorowy uczeń z Peterborough wyróżniony nagrodą

hampton college peterboroughplAlex Gordon, 15-letni uczeń Hampton College, nie opuścił w całej swojej szkolnej karierze ani jednego dnia nauki w szkole podstawowej i średniej. Oznacza to, że w murach szkolnych spędził blisko 2,300 dni. Jego 100-procentowa frekwencja szkolna została doceniona m.in. przez urząd miasta.

Na zakończenie roku szkolnego w zeszłym tygodniu, Alex otrzymał prezent od władz, który będzie mógł wykorzystać w sklepie Amazon. Nagrodę wręczył Jonathan Lewis, asystent dyrektora wydziału edukacji w Peterborough City Council i tak oto skomentował sytuację:

- Obliczyliśmy, że do tej pory Alex spędził w szkole 2.280 dni. Żeby nie opuścić ani jednego dnia nauki, nawet ze względu na chorobę, to niezwykłe osiągnięcie, które udaje się nielicznym. Tym bardziej osobiście gratuluję Alexowi i życzę mu samych sukcesów w przyszłości.

Dyrektorka Hampton College, Helen Price, dodaje:

- To wspaniałe osiągnięcie zarówno dla Alexa, jak i dla szkoły. Tylko kilku uczniów osiąga pełną frekwencję szkolną albo w podstawówce, albo w szkole średniej, zatem utrzymać ją w obu jest po prostu niesamowite.

Alex może dodać kolejny plus do swojego CV i to taki, który jest wysoko ceniony przez przyszłych pracodawców, mogących liczyć na sumiennego i obowiązkowego pracownika.

Młody uczeń, który wcześniej uczęszczał do Hargate Primary School, cieszy się z wyróżnienia i już nie może doczekać się kolejnego roku szkolnego. 

 

Komentarze   

+1 #1 Nina 2014-07-25 08:17
i to go czyni wzorowym uczniem?

pachnie mi to PRL-em i "wyrabianiem" 200/300 procentowej normy...
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC