1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

6 powodów, by odwiedzić nowy oddział Pol-Plan w Peterborough

pol plan peterborough 0Nowe polskie miejsce, a do tego rodzinny event w Peterborough? Tak! Już 24 września adres 40 Long Causeway wpisze się na stałe w historię miejscowej Polonii! Właśnie tu powstaje nowy oddział Pol-Plan Insurance – brokera ubezpieczeniowego specjalizującego się w zapewnianiu Polakom w Wielkiej Brytanii wsparcia przy doborze brytyjskich polis ubezpieczeniowych. Firma zaprasza wszystkich na świętowanie z okazji otwarcia oddziału.

Dzięki Pol-Plan Polacy z Peterborough w najprostszy sposób znajdą odpowiednie dla siebie ubezpieczenia na samochód, motor, vana, zdrowie, firmę, życie, dom czy podróż.

Dlaczego warto osobiście odwiedzić nową placówkę w Peterborough? Oto sześć najważniejszych powodów:

 

1. Kupiłeś nowy samochód

pol plan peterborough 1To tu dokładnie dowiesz się jak nazywa się brytyjski odpowiednik OC i AC, i jakie zniżki masz szansę uzyskać. Konsultanci Pol-Plan Insurance znajdą najodpowiedniejszą dla Ciebie polisę, także gdy jesteś już ubezpieczony, a Twoja polisa wygasa.

 

2. Zostałeś właśnie rodzicem

pol plan peterborough 2Jak każdy, chcesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja rodzina jest bezpieczna, dlatego Pol-Plan Insurance ceniąc rodzinne życie Polaków pomoże Ci dobrać najodpowiedniejszą polisę na zdrowie i życie Twojej rodziny. Będziesz też wiedzieć dokładnie jakie świadczenia przysługują Tobie i Twojej rodzinie w razie hospitalizacji.

 

3. Założyłeś firmę lub kupiłeś dom

pol plan peterborough 3Konsultant Pol-Plan Insurance podpowie Ci, jakimi najlepszymi dostępnymi polisami możesz ubezpieczyć dom, firmę lub pracowników. Wszystko załatwiane jest w języku polskim, a Ty zyskujesz wgląd w proces doboru polisy bez niepotrzebnego stresu.

 

4. Nie znasz dobrze języka angielskiego lub brytyjskiego prawa ubezpieczeniowego

pol plan peterborough 4Teraz możesz zdać się na ekspertów! Pol-Plan Insurance jest częścią działającego w Wielkiej Brytanii od ponad 50 lat A-Plan Insurance, dlatego brytyjskie przepisy ubezpieczeniowe są nam bardzo dobrze znane. Do tego wszyscy konsultanci Pol-Plan Insurance mówią po polsku, dzięki czemu wszelkie formalności załatwisz tu w swoim ojczystym języku.

 

5. Nie chcesz tracić czasu na przeglądanie dziesiątek ofert ubezpieczycieli

pol plan peterborough 5Pol-Plan jako broker ubezpieczeniowy korzysta z ofert aż 35 brytyjskich ubezpieczycieli. Konsultanci nie tylko bezpłatnie wyszukają najbardziej odpowiednią dla Ciebie, ale też będą negocjować specjalne zniżki!

 

6. Szukasz w Peterborough eventu dla całej rodziny

pol plan peterborough 6Właśnie w takim bezpłatnym wydarzeniu możesz wziąć udział już w sobotę, 24 września! W godzinach 10-15, w naszym oddziale w samym centrum Peterborough, na całe polskie rodziny czekać będą fantastyczne atrakcje: m.in. występ cyrkowca, malowanie twarzy, tor wyścigowy Scalextric, konkursy i zabawy oraz pyszna polska kuchnia. Skorzystaj z okazji na miłą, wspólną zabawę i odwiedź nas 24 września w nowym oddziale przy 40 Long Causeway!

 

Gdzie nas znajdziesz? 

40 Long Causeway, Peterborough PE1 1YJ
telefon: 01733 852 220

Online:

www.polplan.co.uk  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
FB: www.facebook.com/PolPlanInsurance 


Zapraszamy! 

pol plan peterborough team

 

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC