1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.1.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Peterborough zaprasza na Heritage Open Days

heritage open days peterboroughBezpłatny dostęp do historycznych miejsc i zabytków, do których wstęp jest zazwyczaj płatny lub ograniczony dla gości – oto istota zbliżających się Heritage Open Days. Wszystko po to, aby mieszkańcy w całym kraju mogli zapoznać się z szeroko pojętym dziedzictwem i skarbami architektury. Jakie miejsca będzie można odwiedzić w Peterborough i okolicach?

Opisywane dni otwarte odbywają się we wrześniu każdego roku. To największe, kulturalne wydarzenie w Anglii; bierze w nim udział ponad 1400 organizacji, 40 tysięcy wolontariuszy oraz aż trzy miliony zwiedzających.

Strona internetowa Heritage Open Days podaje ponad 5,600 propozycji do wykorzystania w czasie dni otwartych (z których 26 znajduje się w naszym mieście a ogółem 179 w naszym hrabstwie) i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację:
https://www.heritageopendays.org.uk/visiting/advanced-search  

Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego kraju. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek się nie znajdziemy w dniach do 10 września, na pewno w okolicy znajdzie się również coś godnego zwiedzenia.

Krótki przewodnik po najważniejszych miejscach, które można zobaczyć w Peterborough i okolicach podczas tegorocznych Heritage Open Days znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC