1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.12.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #89

pnw gl 89Oj, będzie się działo w ten weekend w Peterborough. Czeka nas uroczyste otwarcie nowego klubu nocnego w mieście - a także inauguracja wyjątkowego festiwalu, który zagwarantuje nam rozrywkę aż do świąt. Będziemy też świętować Diwali w samym sercu Peterborough oraz przeniesiemy się do Peterborough Arena na dwa wielkie wydarzenia.

 
Co?

Grand Opening - Rhythm Room, Peterborough
Gdzie?
Rhythm Room, 31 New Road, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 16 października, start o 17:00
Za ile?
Wstęp bezpłatny w godzinach 17:00 - 22:00, potem £6 od osoby. Stoliki 4-osobowe w cenie od £40, 6-osobowe od £60 (tutaj wstęp w cenie stolika).
https://fixr.co/event/965945046
Opis:
Przyszedł czas na wielkie otwarcie nowego klubu nocnego Rhythm Room przy New Road w Peterborough. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, m.in.: ofertę na koktajle 2 w cenie 1 oraz muzyczno-filmową rozrywkę. Dress Code: smart casual.

pnw 337

Co?
Crafting Live 2021
Gdzie?
Peterborough Arena, Oundle Road, Alwalton, Peterborough PE2 6XE
Kiedy?
Sobota, 16 października, 10:00 - 17:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie w cenie £7.00
https://www.craftinglive.co.uk/shows/peterborough/tickets/
Opis:
Coś dla miłośników rękodzieła. W sobotę zapraszamy Was do krainy pełnej wstążeczek, stempelków, decoupage czy tkanin. To szansa na zrobienie świetnych zakupów, a także na spotkanie się z osobami, które mają podobne hobby oraz z prawdziwymi celebrytami świata rękodzieła.

pnw 338

Co?
Święto Diwali
Gdzie?
Plac Katedralny w Peterborough
Kiedy?
Sobota, 16 października, 10:30 – 16:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
W ten weekend centrum Peterborough wypełni się światłem – dosłownie i w przenośni. Hindusi po raz kolejny zaproszą nas do wspólnego świętowania triumfu dobra nad złem, w ramach obchodów święta Diwali na Placu Katedralnym. W ciągu dnia czekają na nas m.in. liczne atrakcje, występy i pokazy tańca bollywood, okazje do skosztowania pysznego jedzenia i zrobienia zakupów.

diwali festival peterborough 2017 slider

Co?
LOVEART Main Show
Gdzie?
Cathedral Square, Peterborough, PE1 1XH
Kiedy?
Niedziela, 17 października, start o godzinie 15:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
LoveArt to inauguracja festiwalu Unlocking Peterborough, który aż do grudnia będzie serwować nam atrakcje związane ze sztuką, teatrem, kulturą i lokalnymi artystami. W niedzielę zobaczymy nie tylko szczudlarzy, ale przede wszystkim wielkie, 12-metrowe czerwone serce - które jest (żeby to dobrze wytłumaczyć) dmuchańcem czy rzeźbą powietrzną. Na sercu będzie się dużo działo - ale to już zobaczycie sobie sami.

pnw 339


Co?
The East of England Autumn Wedding Show
Gdzie?
Peterborough Arena, East of England Showground, Oundle Road, Peterborough PE2 6XE
Kiedy?
Niedziela, 17 października, 10:30 – 15:00
Za ile?
Bezpłatny wstęp, trzeba się jedynie zarejestrować tutaj: https://www.eventbrite.co.uk/e/the-east-of-england-autumn-wedding-show-tickets-144194779467
Opis:
Wszystko, co potrzebne do zorganizowania ślubu marzeń pod jednym dachem. Na targi ślubne zapraszamy wszystkie przyszłe młode pary, które zostaną na wejściu przywitane lampką szampana. Dla pierwszych 250 osób, organizatorzy przygotowali torby z upominkami. Ponad 90 stoisk, loteria z atrakcyjnymi nagrodami do wylosowania oraz pokazy mody ślubnej - to wszystko już w niedzielę.

pnw 117

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ZUMBA w Peterborough
ABC