1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.10.2023
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Dzieci kochają disco! Zabierz swoje do klubu Halo w Peterborough

baby loves disco peterboroughBaby Loves Disco to dyskoteka, odbywająca się za dnia, dla rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 6 lat. Dobry przekrój muzyczny kawałków z lat 70., 80, 90. i tych bardziej współczesnych gwarantuje prawdziwy, profesjonalny DJ klubowy. A wszystko w przyjaznej dla ucha maluszków głośności. Cała rodzina może więc udać się na parkiet, aby poszaleć w rytm ulubionych utworów.

Ideą przyświecającą zabawie była chęć stworzenia przede wszystkim bezpiecznego, ale również innego i wystrzałowego środowiska rozrywki dla małych dzieci. Kiedy będą one tańczyć na parkiecie, ich rodzice i opiekunowie mogą się zrelaksować, wypić koktajl, nawiązać nowe znajomości oraz posłuchać fajnej muzyki.

Dzieci wprost nie będą miały szansy, aby się znudzić. Jeśli odechce im się tańczyć, zawsze mogą pomalować sobie twarz, pobawić na dmuchanych zabawkach, pograć na instrumentach, zrobić użytek ze swoich zdolności artystycznych czy skosztować zdrowych przekąsek i soków.

Organizatorzy zapraszają w sobotę, 18 kwietnia, w godzinach 13.00  -15.00 do klubu Halo przy Northminster w Peterborough.

Maluszki, które nie ukończyły jeszcze pierwszego roku życia, mają bezpłatny wstęp – wszystkie pozostałe osoby (dorośli i dzieci) zapłacą £3 za bilet.

Zakupu wejściówek dokonać można tutaj:
http://www.vivacity-peterborough.com/event/baby-loves-disco

Uwaga: wózki dzieci trzeba będzie pozostawić w specjalnie wyznaczonym do tego celu obszarze – ich wprowadzenie w miejsce zabawy będzie niedozwolone.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC