1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Biegaj w Peterborough!

bieganie peterboroughPoczątek maja może być dobrym czasem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję. Z pomocą w tej sprawie po raz kolejny przychodzi urząd miasta i kampania Healthy Peterborough, proponując wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w bezpłatnych sesjach biegania. Trenować będzie można w porze popołudniowej. Zajęcia potrwają do 4 lipca.

Każda sesja trwać będzie godzinę. Jej uczestnicy nie tylko otrzymają szansę na zdrowe spędzenie pory lunchu i poprawę swojej kondycji fizycznej, ale również będą mogli zapoznać się ze wskazówkami od wykwalifikowanego trenera.

Bezpłatne sesje biegania mogą także stać się, zdaniem pomysłodawców, dobrą okazją do poznania nowych osób, a także do wzmocnienia swojej motywacji sportowej, która często szwankuje, gdy biega się samemu.


Treningi odbywają się w środy, między 12:00 a 13:00. Biegacze podczas każdej sesji wyruszą z Embankment Athletics Track przy Bishops Road w stronę centrum. Ćwiczyć przez godzinę można również na bieżni, bez konieczności jej opuszczania.


Nie trzeba z wyprzedzeniem zapisywać się na biegi – wystarczy w wyznaczonych dniach i godzinach pojawić się na miejscu w butach i odzieży sportowej. Każda osoba, bez względu na wiek czy kondycję, jest mile widziana na treningu.

Do dyspozycji uczestników sesji jest szatnia oraz prysznice.


Największym miejskim świętem biegowym co roku jest Perkins Great Eastern Run – bezpłatne treningi stają się świetną szansą na ćwiczenie dla tych, którzy chcieliby w tym roku (a dokładnie 14 października) zmierzyć w tym maratonie. Zapisy są już otwarte na stronie: http://www.perkinsgreateasternrun.co.uk/


Treningi są częścią kampanii Healty Peterborough, o której więcej przeczytać można pod tym linkiem: www.healthypeterborough.org.uk.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC