1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.7.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Szpital w Peterborough świętuje swoje urodziny

szpital peterboroughPeterborough City Hospital ma już pięć lat i z tej okazji szykuje huczne, wypełnione ciekawymi atrakcjami, otwarte dla mieszkańców miasta świętowanie, które odbędzie się w sobotę, 21 listopada, w godzinach 11.00 – 15.00.

To niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć największą placówkę medyczną w mieście od tzw. "zaplecza" i wejść na sale operacyjne czy oddziały kardiologii, położnictwa i okulistyki.

Szpitalny personel będzie do dyspozycji gości, gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania, które nasuwają się na myśl zwiedzającym.

Dzieci z kolei będą mogły przynieść do szpitala swoje misie lub ulubioną pluszową zabawkę. Każda maskotka otrzyma swoją własną kartę szpitalną, a lekarze sprawdzą stan jej zdrowia. Najmłodsi mogą także liczyć na interaktywną zabawę w dziecięcej przychodni przyszpitalnej.

W programie dnia otwartego odnajdziemy również takie atrakcje, jak: nauka pobierania krwi, ćwiczenia pierwszej pomocy a nawet MOT zdrowotny.

Jeśli ktoś z Was marzy o pracy w szpitalu, 21 listopada jest najlepszym momentem, aby przyjść do placówki i dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacji, dostępnych stanowiskach i wymaganiach dla kandydatów.

Szpital w Peterborough udostępni swój parking dla gości – bezpłatnie w godzinach 10.30 – 15.30 w dniu wydarzenia.

Peterborough City Hospital (PCH) powstał z połączenia Peterborough District Hospital, Maternity Unit i Edith Cavell Hospital w dniu 15 listopada 2010 roku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC