1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.7.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Polski gabinet rehabilitacyjny

rehabilitacja peterborough 1Poniedziałkową datę 27 listopada warto sobie zakreślić na czerwono w swoich kalendarzach. Wtedy to w Peterborough swoją działalność rozpoczyna polski gabinet rehabilitacyjny Help2Health. W miejscu, prowadzonym przez doświadczoną rehabilitantkę, Pelę Chojak, pomoc znajdą m.in. osoby cierpiące na bóle stawów i pleców czy dzieci z wadami postawy.

- Serdecznie zapraszam do polskiego gabinetu rehabilitacyjnego Help2 Health w salonie Enigma przy 27 Lincoln Road w Peterborough – mówi właścicielka, Pola Chojak. - Jestem rehabilitantką z 16-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Od czterech lat mieszkam i pracuję w Peterborough. Dotychczas pracowałam w prywatnej klinice, gdzie miałam przyjemność leczyć wielu polskich pacjentów, stąd wiem, jak komfortowa jest możliwość porozmawiania w naszym ojczystym języku.

Oferta gabinetu jest skierowana do osób cierpiących na bóle pleców oraz stawów, po urazach sportowych, wypadkach komunikacyjnych, dzieci z wadami postawy, ale także do osób, które chcą zadbać o swój kręgosłup przed wystąpieniem zespołów bólowych lub czują wzmożone napięcie mięśniowe, spowodowane rodzajem wykonywanej pracy.

W swojej pracy wykorzystuję techniki manualne, w tym: mobilizację mięśni i stawów, masaż tkanek głębokich, Kinesio Taping (specjalne elastyczne plastry - często wykorzystywane w sporcie), metodę McKenziego oraz ćwiczenia dostosowane do rodzaju jednostki chorobowej lub wady postawy.

Zapraszam również na masaż relaksacyjny oraz profilaktyczne porady.

Dla dzieci diagnostyka i leczenie wad postawy wśród kolorowego sprzętu, który zachęca do regularnych ćwiczeń. W planach również konsultacje logopedyczne i innych specjalistów.

WARTO WIEDZIEĆ:
Wiele firm oferuje swoim pracownikom i ich rodzinom środki finansowe na rehabilitację - np. program Health Shield - polecam zapytać o taką możliwość u pracodawcy. Mają wtedy Państwo roczną kwotę do wykorzystania – która jest refundowana po przedstawieniu rachunków. Jestem na liście terapeutów spełniających ich wszystkie wymagania. Podobną możliwość mają posiadacze prywatnych polis ubezpieczeniowych - trzeba wtedy skontaktować się z ubezpieczycielem.

Zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 27/11/2017

- w godzinach 12:00 – 16:00:
Będzie można obejrzeć gabinet, zapoznać się z pełną ofertą, porozmawiać i zadać pytania. Rezerwacja nie jest potrzebna.
- w godzinach 16:00-16:45:
Specjalna, bezpłatna sesja profilaktyczna dla dzieci: „Zdrowe plecy”. Proszę o wcześniejszą rezerwację.

Do zobaczenia w salonie Enigma, który ponadto oferuje specjalistyczne leczenie stóp, pełen zakres usług kosmetycznych, fryzjerskich oraz stylizację paznokci.

Zachęcam do śledzenia nas na Facebook: @help2healthphysiotherapy, @enigmacustomerservice – czeka wiele akcji i promocji.

Pela Chojak
Polski Gabinet Rehabilitacyjny Help2Health
Tel.: 07549019303
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres: Enigma, 27 Lincoln Road, Peterborough, PE1 2 RH

 

gabinet rehabilitacyjny peterborough

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC