1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 11.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Goło i wesoło w Peterborough Lido

nudysci peterborough sliderZrzucenie z siebie ubrań i kąpiel na golasa może nam przynieść wiele korzyści zdrowotnych – przekonują organizatorzy wydarzenia, które już za miesiąc przyciągnie do miejskiego kąpieliska Peterborough Lido rzeszę naturystów. Jeśli przemawia do Was powyższy argument, to koniecznie zapiszcie się na pływanie w strojach Adama i Ewy.

Takie pływanie jest częścią ogólnokrajowej akcji The Great British Skinny Dip, która w tym roku odbywa się już po raz czwarty. W naszym mieście inicjatywa zagości w sobotę, 6 lipca, w godzinach 7:30 – 9:00 w Peterborough Lido przy Bishop's Road.

Rzecznik akcji, Andrew Welch, potwierdza, że uczestnictwo w różnych sesjach czy spotkaniach nudystów cieszy się na Wyspach coraz większą popularnością. Co roku do stowarzyszenia British Naturism zapisuje się o 10% więcej nowych członków. Baseny w całym kraju wynajmowane są w celu pływania zgodnego z naturą, a bilety na wydarzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

A skoro o wejściówkach mowa, dodamy tylko, że bilety na lipcowe pływanie na golasa w Peterborough w cenie £5.50 dostępne są na: https://www.tickettailor.com/events/britishnaturism/251923/  

Welch przekonuje również, że osoby, które regularnie zrzucają swoje ubrania, redukują dzięki temu poziom stresu w ich życiu, poprawiają swoje samopoczucie oraz wzmacniają poczucie własnej wartości.

- To przeżycie jest wyzwalające i daje dużo radości – komentuje rzecznik British Naturism. - Miliony ludzi na całym świecie doświadczają tego prostego antidotum na stres życia codziennego. Chcemy, aby idea dotarła do jeszcze większego grona osób.

nudysci peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC