1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 7.8.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Irlandczyk z Peterborough wygrywa na loterii

lotto peterboroughDwudziestoczteroletni Dean Weymes jest już ustawiony na całe życie. I to dosłownie. Irlandczyk, który wybrał Peterborough na miejsce swojej pracy, wygrał niezwykłą nagrodę – dzięki losowi Set for Life na loterii National Lottery, mężczyzna otrzyma co miesiąc £10,000 przez kolejne 30 lat.

Po wygranej w dniu 29 lipca, o której Weymes dowiedział się z informacji przesłanej na jego telefon podczas 15-minutowej przerwy w pracy, szczęśliwiec zrobił rzecz, o której marzy większość; zrezygnował ze swojego stanowiska. A pracował na zmiany i w weekendy w dziale transportu w magazynie Amazon. Weymes pragnie teraz oddać się swojej największej pasji czyli pisaniu scenariuszy; rzeczy którą wcześniej studiował i której nie miał jak urzeczywistnić. Dzięki comiesięcznemu zastrzykowi pieniędzy, mężczyzna może śmiało pisać, nie martwiąc się o rachunki, kredyty czy inne przyziemności.

A to tylko jedna z rzeczy na liście marzeń Weymesa. Irlandczyk pragnie również odłożyć depozyt na zakup własnego domu a także wybrać się z całą rodziną do Disneylandu. W tym gronie znajdzie się na pewno jego siostra, 31-letnia Sarah, z którą Dean mieszka w Peterborough i która pokazała mu, jak grać na loterii.

Do Paryża z Weymesem pojedzie jeszcze ktoś wyjątkowy. Mowa o młodszym bracie Robercie, który jest osobą niepełnosprawną, chorującą na autyzm. Robert mieszka w Irlandii wraz z rodzicami 56-letnim Tomem oraz 53-letnią Paulą. Opieka nad synem sprawia im czasem kłopot, ze względu na pojawiające się ataki agresji. Zwycięzca loterii chce zapewnić bratu profesjonalną pomoc i standard życia.

Na prezent od wujka, w tym na klocki Lego, mogą liczyć siostrzeniec i siostrzenica zwycięzcy, ale tylko, jeśli będą grzeczni.

Weymes jest czwartą osobą, która zgarnęła główną nagrodę w loterii uruchomionej w marcu tego roku i pierwszą, która zdecydowała się na ujawnienie swojego wizerunku.

 

lotto peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC