1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.7.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Truckfest w sierpniu w Peterborough

truckfest peterborough 2020 1Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała niestety plany wielu wydarzeń, w tym mającego się odbyć w długi weekend majowy Truckfest. Święto miłośników ciężarówek zostało odwołane z powodu koronawirusa – jego 38. edycja powróci jednak do Peterborough Arena w sierpniu.

W błędzie są ci, którzy uważają, że największy w Europie pokaz samochodów ciężarowych to event tylko dla specjalistów z branży. To z całą pewnością wydarzenie dla każdego, o czym świadczą tegoroczne atrakcje Truckfest.

Główną arenę przejmą monster trucki oraz motocykle. To za ich sprawą scena ożyje akcją, pokazami, zgniataniem aut, sztuczkami, a także demonstracjami w wykonaniu ratowników.

Organizatorzy przygotowali również kilka konkursów dla uczestniczących w wydarzeniu ciężarówek – a dla gości m.in. jazdy na monster truck oraz ciężarówkach rodem z Ameryki.

A na brak ciężarówek z całą pewnością nie będzie można narzekać. W ubiegłych latach Truckfest wystawił ponad 2,500 pojazdów, takich firm, jak: Mercedes, RAF, Renault, Volvo, Iveco czy Scania. Nowoczesne, gospodarcze, w stylu vintage, podrasowane – wszystkie do zobaczenia na własne oczy i w różnych porach dnia.

Szczególnie polecamy niedzielny, wieczorowy pokaz, podczas którego auta zaprezentują się w pełnym, czasami bardzo oryginalnym i wymyślnym oświetleniu.

truckfest peterborough 2020
Na najmłodszych czeka wesołe miasteczko i dmuchańce. Czas wszystkim umilą stoiska handlowe oraz te z ulicznym jedzeniem.

Truckfest Peterborough – podstawowe informacje:
Data: niedziela i poniedziałek, 30 i 31 sierpnia
Godziny otwarcia: 9:00 – 17:30 (niedziela) oraz 9:00 – 16:30 (poniedziałek)
Miejsce: Peterborough Arena (The East of England Showground)
Bilety: dzieci do lat 5 mają darmowy wstęp – reszta gości może nabyć swoje bilety tutaj
Dalsze informacje: strona internetowa Truckfest

pnw 18

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC