1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #83

pnw gl 83Pierwszy wrześniowy weekend przed nami. W sobotę i w niedzielę w naszym mieście odbędzie się kilka interesujących wydarzeń. Począwszy od dwudniowego wydarzenia dla fanów motorów, poprzez dwa skrajnie inne eventy muzyczne, na targach ślubnych i oglądaniu Fordów kończąc. Mamy nadzieję, że w zestawieniu znajdziecie coś dla siebie. Udanego weekendu w Peterborough!

 

 

 

Co?
Festival of Motorcycling
Gdzie?
Peterborough Arena, Peterborough PE2 6HE
Kiedy?
Sobota-niedziela, 4-5 września, 09:00 - 17:00
Za ile?
Bilety dzienne w cenie 15 funtów dla osób powyżej 15. roku życia dostępne są na stronie:
https://mcnfestival.seetickets.com/content/ticket-options
Opis:
Wielki powrót popularnego Devitt MCN Festival of Motorcycling czyli wydarzenia dla miłośników motorów, motocykli, skuterów czy ścigaczy. O wszystkich jego atrakcjach przeczytać można tutaj: https://www.mcnfestival.com/whats-on/whats-on - my dodamy tylko, że jak zwykle można spodziewać się dobrej rozrywki, muzyki na żywo, świetnych okazji do kupna np. części do motoru, ale przede wszystkim motorowych pokazów, demonstracji, wystaw, wyścigów, sztuczek i palenia opon.
WAŻNE: prosimy zapoznać się z wytycznymi organizatorów, związanymi z COVID-19:
https://www.mcnfestival.com/info/faqs

pnw 321 festival of motocycling

Co?
Autumn Wedding Show
Gdzie?
The Holiday Inn, Peterborough, PE3 6SG
Kiedy?
Niedziela, 5 września, 10:30 - 16:00
Za ile?
Wstęp bezpłatny - trzeba jednak zarejestrować swoją chęć przybycia na stronie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/truly-scrumptious-wedding-show-at-holiday-inn-peterborough-tickets-165522198351
Opis:
Według organizatorów to największe hotelowe targi ślubne w Peterborough i okolicach. Na jego jesienną edycję mogą przybyć wszystkie przyszłe panny młode (wraz z narzeczonymi), które poszukują zarówno inspiracji, jak i usługodawców na ten wyjątkowy, najważniejszy dzień w życiu. Wstęp bezpłatny - rejestracja wymagana, jak wspomniano powyżej. Na gości czekają darmowe torby z upominkami i magazyny. Na miejscu wystawią się osoby oferujące odzież ślubną, oprawę muzyczną, torty weselne czy usługi kosmetyczne i fryzjerskie.

pnw 322 wedding show

Co?
Noel Gallagher’s High Flying Carpets - koncert
Gdzie?
Met Lounge, 59 Bridge Street, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 4 września, start o godzinie 20:00
Za ile?
Bilety w cenie 10 funtów dostępne na stronie:
https://www.skiddle.com/whats-on/Peterborough/Met-Lounge/OASIS--Noel-Gallagher-Tribute-Show-Nottingham-Sept-2021/35832452
bądź w dniu koncertu, przy wejściu, jeśli zostanie nadmiar wejściówek - cena 15 funtów
Opis:
Co prawda nie sam Noel Gallagher, ale jego genialny odtwórca wraz z grupą muzyków zaprezentuje się w sobotę w Met Lounge. To coś dla fanów zespołu Oasis, a także tych, którzy śledzą poczynania słynnego brytyjskiego muzyka pod szyldem Noel Gallagher’s High Flying Bird. W sumie będą ponad dwie godziny dobrej zabawy z takimi hitami, jak Champagne Supernova, Wonderwall, Slide Away, Don’t Look Back in Anger, The Masterplan, Half the World Away, Holy Mountain czy If I Had a Gun.

pnw 323

Co?
Ibiza Pride - Music Festival Peterborough
Gdzie?
The Green Backyard, Oundle Road, Peterborough PE2 8AT
Kiedy?
Sobota, 4 września, 12:00 - 22:00
Za ile?
Bilety w cenie od 8 funtów dostępne na stronie:
https://www.secretsocietyofsomething.co.uk/store/events/ibiza-pride-4-9-21/
Opis:
Pozostajemy w klimatach muzycznych, choć trochę innych od Oasis. Organizatorzy tego wydarzenia, na fali parady równości, która kilka dni temu przeszła ulicami naszego miasta, zapraszają na zabawę pełną tolerancji oraz miłości, bez uprzedzeń i w rytmach rave, funk, disco, house, urban & DNB. Przed publicznością zaprezentują się: Ms Pink (legenda Kiss FM), Darren Fletcher, Eddie Nash, Afrozak, Ethan Hull, Matt Andrews, Ajay i Caits.

pnw 324

Co?
Peterborough Car Meet
Gdzie?
TC Harrison Ford Peterborough, Oxney Road, Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 5 września, 10:00 - 14:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne dla odwiedzających
Opis:
Dzięki spotkaniu właścicieli samochodów marki Ford, możemy zobaczyć różnorodne samochody; zarówno takie, które na liczniku mają już przejechanych wiele mil, jak i te sportowe czy zmodyfikowane.

pnw 325

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC