1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #84

pnw gl 84Rozpoczynający się właśnie weekend upłynie w naszym mieście przede wszystkim pod znakiem Heritage Open Days. To cykliczne wydarzenie ponownie da nam szansę na bezpłatne zbliżenie się do tego, co najlepsze i najpiękniejsze w brytyjskim dziedzictwie historycznym oraz kulturowym. Co jeszcze zaoferuje sobota i niedziela? Zapraszamy do naszego przeglądu i życzymy udanego weekendu!

 

 

Co?
Land Rover Owner Show 2021
Gdzie?
East of England Showground, PE2 6XE Peterborough
Kiedy?
14-15 września, 09:00 – 17:00
Za ile?
Bilety w cenie £16 – wejściówki można kupić na tej stronie:
https://www.lroshow.com/tickets
Opis:
Land Rover Show to kolejna edycja popularnego wśród mieszkańców Peterborough i przyjezdnych gości święta, które jest celebrowaniem wszystkiego, co związane z marką Land Rover. Pokazy, stoiska, atrakcje dla dzieci, a przede wszystkim ogromna ilość land roverów – to tylko niektóre punkty z programu imprezy. Z pewnością warto zobaczyć specjalny, wieczorny, sobotni pokaz akcji, z różnymi wyczynami, laserami, fajerwerkami oraz muzyką. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj: https://www.lroshow.com/whatson/

 pnw 269

Co?
Peterborough Heritage Open Days 2021
Gdzie?
Różne lokalizacje na terenie Peterborough i okolic
Kiedy?
Sobota i niedziela, 11 i 12 września
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Bezpłatny dostęp do historycznych miejsc i zabytków, do których wstęp jest zazwyczaj płatny lub ograniczony dla gości – oto istota trwających Heritage Open Days. Wszystko po to, aby mieszkańcy w całym kraju, w tym również w naszym mieście, mogli zapoznać się z szeroko pojętym brytyjskim dziedzictwem i skarbami architektury. W tym roku dostaniemy się na zaplecze historycznego sklepu z biżuterią przy Westgate w Peterborough, pochodzimy po Thorney, zobaczymy naszą katedrę w blasku świec czy wirtualnie zwiedzimy obiekt, w którym zmienia się odpady w energię elektryczną – a to tylko część atrakcji. Resztę można wyszukać tutaj:
https://www.heritageopendays.org.uk/visiting/advanced-search

heritage open days 2018 slider

 

Co?
Peterborough Craft & Flea
Gdzie?
Katedra w Peterborough
Kiedy?
Sobota, 11 września, 10:00 - 16:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie kosztuje £2.50 - bezpłatny dla osób poniżej 12 roku życia.
https://www.tickettailor.com/events/craftandflea
Opis:
Zapraszamy na zakupy od lokalnych artystów oraz wytwórców. Na miejscu bogaty wybór produktów: ilustracji, biżuterii, świec, ceramiki, ubrań i innego rękodzieła.

pnw 326

Co?
In the Night Garden Live
Gdzie?
New Theatre, 46 Broadway
Kiedy?
Sobota - niedziela, 11-12 września, przedstawienia o 10:00 i 13:00
Za ile?
Bilety w cenie od £21.00 dostępne na stronie:
https://newtheatre-peterborough.com/event/in-the-night-garden-live/
Opis:
Igipigiel, Makka Pakka i Upsy Daisy wraz z przyjaciółmi przybywają do Peterborough, ku uciesze najmłodszych. Bohaterów ukochanego przez dzieci programu telewizyjnego „Dobranocny ogród” (”In the Night Garden”), emitowanego na antenie Cbeebies, można będzie zobaczyć podczas przedstawienia w New Theatre Peterborough.
„Dobranocny Ogród” jest współczesną adaptacją, tradycyjnych obrazkowych książeczek dla dzieci, która zabiera je w pobudzającą wyobraźnię podróż, do świata pełnego kolorowych, przesympatycznych i zabawnych stworzeń. Program, wymyślony przez twórców „Teletubisiów”, jest w równej mierze zabawny co uspokajający, mający zarazem uczyć, bawić i wyciszać dzieci. Kręcony przy pomocy najnowszych osiągnięć grafiki komputerowej i tradycyjnych technik kostiumowych, w zapierającej dech w piersi naturalnej, leśnej scenerii, program dostarcza naszym milusińskim niezapomnianych wrażeń. Dzieci oglądają w nim sympatyczne stworzonka i wraz z nimi przeżywają niezwykłe przygody. Dobranocny ogród zamieszkują m.in. Makka Pakka, który uwielbia kamienie i sam przypomina jeden z nich. Najchętniej myje twarze innym bohaterom, nosi też trąbkę, którą komunikuje swoje przybycie. Igipigiel przypomina niebieskiego misia, pojawia się zawsze na początek i koniec odcinka. Upsy Daisy uwielbia śpiewać, zwłaszcza przez megafon, a stworki Ooo, Eee i Unn grają na instrumentach i często myją zęby.

dobranocny ogrod peterborough slider 

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC