1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #86

pnw gl 86Ten weekend w Peterborough, co stwierdzamy z przykrością, nie będzie obfitował w dużą ilość ciekawych wydarzeń. Udało nam się zebrać dla Was kilka propozycji, niektóre z nich są dość nietypowe. Mamy nadzieję, że ludowy taniec, ekologiczne eventy i wielka demolka równie wielkich kominów przypadną Wam do gustu. Udanej soboty i niedzieli!

 
Co?

Peterborough Morris Day of Dance
Gdzie?
Centrum miasta / Cathedral Square
Kiedy?
Sobota, 25 września, od godziny 10:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Morris Dance to angielski taniec ludowy, wykonywany przez tancerzy w krzykliwych strojach z okazji różnych ważnych dla społeczności uroczystości. W sobotę, 25 września, w centrum Peterborough (Plac Katedralny), już od 10.30 będziemy mogli zobaczyć owe widowiskowe popisy taneczne. Lokalna grupa taneczna, Peterborough Morris świętować będzie w ten sposób zakończenie sezonu letniego.

pnw 328

Co?
Refill Revolution Launch Event
Gdzie?
Green Backyard, Oundle Road, Peterborough PE2 9AT
Kiedy?
Sobota, 25 września, start o godzinie 10:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
W ramach krajowego wydarzenia Big Green Weekend, organizacja Refill Revolution zaprasza na ekologiczne wydarzenie. Refill Revolution pomaga zainteresowanym osobom ograniczyć używanie plastikowych opakowań, proponując lepsze alternatywy oraz daje możliwość zakupu płynów i żywności na wagę - ograniczając tym samym marnowanie jedzenia. W programie m.in.: malowanie twarzy, dyskusja o sprawiedliwym handlu, zajęcia twórcze i inne.

pnw 329

Co?
The Slow Sunday Sessions - Pamper with Plants
Gdzie?
Westraven Community Garden, Hartwell Way, Peterborough, PE3 7LF
Kiedy?
Niedziela, 26 września, 10:30 - 12:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne - swoją obecność można zarejestrować na stronie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/herbs-for-health-the-slow-sunday-sessions-tickets-168805115645
Datki na działalność charytatywną mile widziane.
Opis:
Pozostajemy w tematyce natury i ekologii. Przed nami jeden z warsztatów, podczas których uczestnicy dowiedzą się, jak używać różnych pospolitych roślin i ziół w celu poprawy swojego zdrowia i samopoczucia. W niedzielę poznamy techniki prostej i pięknej pielęgnacji skóry przy użyciu roślin, m.in. recepturę na maseczkę do twarzy. Pozostałe informacje w linku powyżej.

pnw 330

Co?
Lilyrose Bridal Open Day Event
Gdzie?
20 Culley Ct, Orton Southgate, Peterborough PE2 6WA
Kiedy?
Sobota, 25 września, 10:00 - 14:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Drogie przyszłe panny młode - to coś dla Was. Salon zaprasza na dzień otwarty. Na miejscu będzie można obejrzeć przepiękne suknie ślubne z lampką prosecco w ręku, a nawet niezobowiązująco przymierzyć te, które podobają się Wam najbardziej. Przy zakupie czeka na Was 25% zniżki.

pnw 331

Co?
Zburzenie kominów byłej cegielni w Stewartby
Gdzie?
Stewartby Sports Field
Kiedy?
Niedziela, 26 września, start o godzinie 11:00
Za ile?
Oglądanie operacji wyburzenia kominów jest bezpłatne
Opis:
Nietypowa propozycja spędzenia niedzielnego czasu nie tylko dla tych, którzy lubią demolki, ale też dla miłośników historii czy fotografów/blogerów. Aby zobaczyć spektakularne wyburzenie zabytkowych, ponad stuletnich kominów byłej cegielni w Stewartby, trzeba udać się w krótką podróż - ale dla tak niespotykanego wydarzenia chyba warto.
Więcej informacji na naszej siostrzanej stronie:https://bedfordpl.com/aktualnosci/3491-zburzenie-kominow-w-stewartby

pnw 332


Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC