1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #91 - Halloween 2021

pnw gl 91Przed nami weekend, na który wielu czeka z niecierpliwością - w niedzielę bowiem świętujemy Halloween. W związku z tym nasz przegląd weekendowych wydarzeń miejskich musiał zyskać inną formę i w całości został poświęcony bardziej oraz mniej strasznym atrakcjom. Jest ich aż dziewięć. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam upiornej zabawy.

 

 

 

Co?
Polska impreza Halloween Disco Polo Dance Peterborough
Gdzie?
Flame Bar & Restaurant, 11-13 Broadway, Peterborough PE1 1SQ
Kiedy?
Sobota, 30 października, start o 22:30
Za ile?
Wstęp w cenie £5
Opis:
Kolejna polska impreza w Flame - tym razem z wiodącym motywem Halloween oraz, jak zwykle, z potężną dawką muzyki disco polo.

peterborough halloween 1

Co?
Pumpkin Party - Halloween Special
Gdzie?
Flip Out Peterborough, 1 Wedgwood Way, Peterborough PE3 8AY
Kiedy?
Niedziela, 31 października, sesje o godzinie 10:00, 12:00 i 14:00
Za ile?
Bilety w cenie £17.50 dostępne na: bit.ly/2XAAx7G
Opis:
Sala zabaw Flip Out Peterborough zaprasza na specjalną, halloweenową zabawę. Sala przejdzie prawdziwą i upiorną zarazem transformację. Dla dzieci, które zdecydują się na tematyczne przebranie, przygotowane zostaną upominki - autor najlepszego przebrania otrzyma natomiast bezpłatny bilet rodzinny do Flip Out. Przygotowano także konkurs na najlepszą dynię - udekorowane warzywa dzieci mogą przynieść ze sobą do sali. Zwycięzca otrzyma możliwość darmowego zorganizowania urodzin w sali zabaw i zaproszenia do dziesięciu gości.

peterborough halloween 2

Co?
The Rocky Horror Picture Show
Gdzie?
Key Theatre, Embankment Road, Peterborough PE1 1EF
Kiedy?
Niedziela, 31 października, godzina 20:00
Za ile?
Bilety w cenie £17.00 dostępne na stronie:
https://keytheatrepeterborough.ticketsolve.com/shows/1173607462
Opis:
Zapraszamy na seans kultowego musicalu filmowego; genialnego połączenia komedii i horroru w muzycznej oprawie ze świetnymi rolami Tima Curry, Susan Sarandon i Meatloafa. Zobaczcie na własne oczy, co się stanie, gdy narzeczonym nagle psuje się samochód i gdy trafiają oni do zamku szalonego naukowca. Dodatkowo, każdy widz otrzyma darmową torbę z rekwizytami, których użyć będzie można podczas projekcji - przed seansem wszystko zostanie pokazane i wytłumaczone.

peterborough halloween 3

 

Co?
Unlocking Peterborough - Halloween Events
Gdzie?
Cathedral Square, Peterborough, PE1 1XH
Kiedy?
Sobota, 30 października, w godzinach 15:30 - 19:00 oraz niedziela, 31 października, w godzinach 13:00 - 17:00. Wszyscy artyści pojawią się trzy razy podczas półgodzinnych występów.
Za ile?
Wstęp na wydarzenie bezpłatny
Opis:
W ten weekend centrum naszego miasta, jak na Halloween przystało, opanują różne dziwne istoty. Zobaczymy szczudlarzy Las Muertas, rodem z Meksyku, wpisujących się w radosny Dzień Zmarłych świętowany w Ameryce Łacińskiej. Będą także artyści Damsels in Distress oraz dwie przyjazne, świecące i również chodzące na szczudłach ośmiornice; Cali oraz Mari. Wszystko w ramach festiwalu artystyczno-kulturalnego Unlocking Peterborough, który aż do grudnia serwować będzie mieszkańcom naszego miasta wiele atrakcji.

peterborough halloween 4

Co?
The Wonder Circus
Gdzie?
Embankment, Peterborough PE1 1EF
Kiedy?
Sobota, 30 października, godziny 14:00 i 17:00 oraz niedziela, 31 października o 14:00
Za ile?
Bilety w cenie £7.00 - w sobotę dzieci mają bezpłatny wstęp. Bilety do kupienia na miejscu w kasie.
Opis:
Ostatnia szansa, żeby zobaczyć cyrkowe, halloweenowe popisy. Żonglerzy, akrobaci, klauni, konie i kucyki czekają!

peterborough halloween 5

Co?
Halloween Horror Night
Gdzie?
Peterborough Museum, Priestgate, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 30 października, godziny 18:30, 19:30 i 21:00
Za ile?
Bilety w cenie od 6 funtów dostępne na:
https://heritagepeterborough.ticketsolve.com/shows/1173616503/events/428411929
Wydarzenie nie jest rekomendowane dla dzieci i młodzieży poniżej 14. roku życia.
Opis:
Nie ma to, jak świętować Halloween w jednym z najbardziej nawiedzonych budynków w naszym mieście - to wyzwanie tylko dla tych najodważniejszych. Zwiedzanie muzeum w blasku świecy (45 minut), straszliwe opowieści i mnóstwo szans na prawdziwe przestraszenie się - czego chcieć o tej porze więcej?

peterborough halloween 6

Co?
Peterborough Zombie Walk 2021
Gdzie?
Start i meta marszu w Charters Bar (Town Bridge, PE1 1FP Peterborough)
Kiedy?
Sobota, 30 października, start o 16:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Marsz zombiaków już od dziesięciu lat gości w halloweenowym kalendarzu miejskich wydarzeń. W tym roku trasa przemarszu osób wystylizowanych na żywe trupy jest nieco zmieniona - zarówno start, jak i meta znajdować się będą w barze Charters. Idea wydarzenia jest prosta; trzeba przebrać się za zombie, „powstać z grobu” przy Charters Bar oraz przemaszerować wraz z innymi żywymi trupami przez miasto na zombiakową imprezę. Im charakteryzacja danej osoby bliższa zombie – tym lepiej i bardziej widowiskowo. W zombie walk można uczestniczyć także jako publiczność.

pnw 126

Co?
Scarewell w gospodarstwie Sacrewell
Gdzie?
Thornhaugh, Peterborough PE8 6HJ
Kiedy?
Specjalne wydarzenie trwa do 31 października
Za ile?
Rożne opcje cenowe, wszystkie bilety dostępne na tej stronie:
https://sacrewell.digitickets.co.uk/event-tickets/36679?catID=36601&
Polecamy zapoznać się z opisem wydarzenia i tematem paszportów, aby wybrać najlepszą dla swojego dziecka opcję biletową:
https://www.sacrewell.org.uk/events/pumpkin-festival-halloween-october-half-term-2021/
Opis:
Tym razem coś dla dzieciaków - wspaniała i straszna zarazem zabawa w gospodarstwie Sacrewell. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz możliwość zabrania ze sobą do domu własnej dyni. Będzie poszukiwanie potworów i straszydeł, wizyta w kryjówce wiedźm oraz konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe. Więcej informacji tutaj:
https://www.sacrewell.org.uk/events/pumpkin-festival-halloween-october-half-term-2021/

pnw 341
Co?
Wirtualnie polowanie na potworki w centrum handlowym PE1
Gdzie?
Peterborough One Retail Park, Eye Road, Peterborough, PE1 4YZ
Kiedy?
Wydarzenie trwa do 31 października
Za ile?
Udział bezpłatny
Opis:
W centrum handlowym Peterborough One ukryło się tej jesieni dwanaście potworków. Nasze dzieci mogą je znaleźć; wystarczy tylko aplikacja Snapchat. Trzeba będzie zeskanować symbole, znaleźć wirtualne potworki i zrobić sobie z nimi zdjęcie. W nagrodę można potem odebrać nakręcaną zabawkę w jednym z biorących udział w zabawie sklepów - a w listopadzie, wygrać nawet 200 funtów na zakupy. Szczegóły tutaj:
https://www.pe1.co.uk/whats-on/pe1s-virtual-spooky-graveyard-and-haunted-forest/

pnw 344

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC