1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.7.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #94

pnw gl 94Jeśli tylko pogoda w ten weekend dopisze, będziemy mogli wybrać się z dziećmi, rodziną czy przyjaciółmi do Nene Park i popływać sobie w kajakach, na łódkach czy rowerami wodnymi. A jeżeli nie - zawsze zostaje nam seans kolejnego polskiego filmu w Showcase Peterborough. Będzie też coś dla miłośników sportu oraz wakacyjnych wypraw. Udanego weekendu!

 

 

 

Co?
Seanse filmu “Inni ludzie”
Gdzie?
Kino Showcase Peterborough, Boongate, Mallory Rd, Peterborough PE1 5AU
Kiedy?
Od soboty, 23 kwietnia do niedzieli, 24 kwietnia, sobotni seans o 19:35 a niedzielny o 17:00
Za ile?
Bilety w cenie £11.90 dostępne w kasie przed seansem lub na stronie internetowej kina https://www.showcasecinemas.co.uk/
Opis:
„Inni Ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków, pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator (Fabijański). Na pierwszy rzut oka Kamil (Beler) i Iwona (Bohosiewicz) nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka (Kalita), żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię (Koleśnik), ale wciąż mieszka z matką (Kawka) na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół nich.

pnw 352


Co?
The National Motorhome & Campervan Show
Gdzie?
East of England Arena, Oundle Rd, Alwalton, Peterborough PE2 6XE
Kiedy?
Od soboty, 23 kwietnia do niedzieli, 24 kwietnia, start o 09:30, koniec w sobotę o 17:00 a w niedzielę o 16:00
Za ile?
Bilety do kupienia w kasie przy wejściu, płatność wyłącznie kartą w wysokości £8.00 za bilet dla osoby dorosłej. Dzieci i młodzież do 16. roku życia - wstęp bezpłatny.
Opis:
Jeśli myślicie już o wakacjach w formie wyprawy kamperem lub samochodem kempingowym - to wydarzenie jest właśnie dla Was. W programie między innymi takie atrakcje, jak: bezpłatne lekcje manewrowania kamperem dla tych, którzy nie są zaznajomieni z jazdą dużymi pojazdami (kurs trwa 20 minut, trzeba przynieść ze sobą swoje prawo jazdy); pogadanki o tym, jak wybrać najlepszego dla siebie kampera, jak przemierzyć nim Europę czy też jak wygodnie żyć w nim przez okres podróży. Będzie również wystawa pojazdów, sprzedaż akcesoriów, różne pokazy i wiele innych atrakcji.

pnw 9

 

Co?
POSH vs Forest
Gdzie?
Weston Homes Stadium, London Rd, Peterborough PE2 8AL
Kiedy?
Sobota, 23 kwietnia, godzina 15:00
Za ile?
Bilety w cenie od £24.00 dla osoby dorosłej dostępne na stronie:
https://www.theposh.com/
Opis:
Peterborough United podejmą u siebie drużynę Nottingham Forest w ramach rozgrywek Sky Bet Championship.

pnw 51 peterborough united posh fc

 

Co?
Pay and Play Hire
Gdzie?
Nene Outdoors, Ham Lane, Nene Park, Peterborough, Cambridgeshire, PE2 5UU
Kiedy?
Od soboty, 23 kwietnia do niedzieli, 24 kwietnia, w godzinach 11:00 - 16:00 (uwaga, wydarzenie jest cykliczne i jako takie odbywać się będzie aż do lipca)
Za ile?
Różne ceny w zależności od wynajętego sprzętu, szczegóły na https://www.nenepark.org.uk/Pages/Category/pay-and-play
Opis:
Atrakcja idealna w swojej prostocie: wystarczy zapłacić i cieszyć się wraz z dziećmi interesującymi zajęciami i wspólnie spędzonym czasem. W ramach programu możliwość wynajęcia rowerów wodnych, kajaków, łodzi, a także zwykłych rowerów. Można również spróbować swoich sił w łucznictwie oraz we wspinaniu się po ściance.

pnw 353 nene park

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC