1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend - Early May Bank Holiday

pnw gl early may bank holidayCzas rozpocząć długi majowy weekend w Peterborough! Jak zwykle o tej porze, czeka nas wiele wydarzeń, imprez i atrakcji w naszym mieście. I dosłownie każdy będzie mógł znaleźć wśród nich coś ciekawego dla siebie - o czym przeczytacie w naszym przewodniku. Życzymy dobrej zabawy, odpoczynku i łaskawej pogody na weekend.

 1. Coś dla fanów ciężarówek - Truckfest 2022

To wydarzenie jest punktem obowiązkowym w kalendarzu fanów motoryzacji i ciężkich pojazdów. Ciężarówki powracają do Peterborough w tym roku ze znakomitym show i świetnymi gośćmi specjalnymi - a wśród nich Todd Dewey z Ice Road Truckers czyli z programu “Na lodowym szlaku”. W East of England Arena nie zabraknie biwakowania, zapierających dech w piersiach akrobacji czy ulubionego przez wszystkich i widowiskowego car crushing.
Więcej szczegółów na: https://www.truckfest.co.uk/truckfest-peterborough/

2. Coś dla miłośników dobrej kuchni - International Food & Drinks Festival
Charters zaprasza na wydarzenie, podczas którego celebrowane będą smaki z całego świata, np. z Meksyku, Ukrainy, Bułgarii czy Hiszpanii. I w odpowiedzi na nasuwające się pytanie; tak; Polska również będzie godnie reprezentowana. Wstęp bezpłatny.
Więcej szczegółów na: https://www.charters-bar.com/events/international-food-drink-festival/

3. Coś dla najmłodszych i nieco starszych entuzjastów pociągów - All Railways Great & Small
Nene Valley Railway zaprasza na majówkowe szaleństwo w temacie pociągów i lokomotyw. Od miniaturowych modeli, po prawdziwe pociągi parowe - na gości czekają pojazdy w różnych rozmiarach. A do tego to, co dzieci lubią najbardziej czyli Track Play - gigantyczny tor kolejowy pełen tuneli, stacji, garaży i mostów, idealny do interakcji i zabawy.
Więcej informacji na: https://nvr.org.uk/section.php/2/1/whats-on

4. Coś dla artystów i koneserów lokalnego rękodzieła - Queensgate Pop-Up Market
The Craft Market we współpracy z centrum handlowym Queensgate zapraszają do odwiedzenia stoisk lokalnych artystów i wytwórców, które w weekend dostępne będą przy Primark, TK Maxx i River Island.
Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/events/queensgate-peterborough/queensgate-pop-up-market-aprilmay/495503681930128/

5. Coś dla sportowców - British Canoeing National Championship
W sobotę, 30 kwietnia, nasze miasto stanie się gospodarzem krajowych mistrzostw kajakarskich. To widowiskowe wydarzenie, które uwzględni również zmagania parakajakarskie, będzie można oglądać w Nene Park (Gunwade Lake).
Więcej informacji: https://www.nenepark.org.uk/event/british-canoeing-national-short-course-championship

6. Coś dla osób, chcących poznać inne kultury - Eid in the Park
Świętowanie zakończenia Ramadanu w Parku Centralnym stanie się również okazją do spotkania i poznania się, wspólnego piknikowania, rozrywki dla dzieci, odwiedzenia stoisk handlowych oraz odpoczynku i zabawy. Organizatorzy zapraszają wszystkich, niezależnie od wyznania.
Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/eidoutside/

pnw slider early may bank holiday

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC