1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 4.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Szukamy Toyoty

toyota peterborough glNasza redakcja otrzymuje dużo próśb o różnorodną pomoc i w niektórych przypadkach prosimy o wsparcie również i Was. Dzisiaj o jednej z takich spraw. Napisał do nas kolega mężczyzny, który poszukuje swojego samochodu – być może wspólnie uda nam się odnaleźć zgubę.

Oto informacja:
„Z poniedziałku na wtorek w nocy kolega bardzo źle się poczuł, zaparkował samochód i wrócił na stopa do domu. Niestety nie pamięta gdzie go zaparkował (mieszka miesiąc w Peterborough). Gdyby ktoś widział samochód ze zdjęcia, czarna Toyota Yaris, czarne felgi z białymi napisami. Bardzo proszę o wiadomość.”

Informacje na temat auta możecie przesyłać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wiadomość na Facebooku: https://www.facebook.com/peterborough.pl.3/ - przekażemy je zainteresowanym osobom.

toyota peterborough

 

toyota peterborough 1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC