1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.7.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Zamówienia świąteczne w Pierogarni

pierogarnia peterborough pierogi swieta 1Jak pokazuje doświadczenie, w niektórych przypadkach lepiej zadziałać późno niż wcale. W tym konkretnym jednak przyda się jak najszybsza reakcja. Pierogarnia przy Winslow Road uruchomiła bowiem przyjmowanie zapisów na dania wigilijne, a sądząc po zeszłorocznej popularności oferty świątecznej - warto się spieszyć.

Dla tych, którzy nie będą mieć czasu, umiejętności albo chęci na przygotowanie tradycyjnych potraw na Boże Narodzenie, Pierogarnia upichci pierogi, uszka oraz krokiety.

Każdy, kto był w restauracji, ten wie, że miejsce serwuje pierożki niekiedy nawet lepsze niż u mamy – można więc śmiało powierzyć przygotowanie tej ważnej potrawy w ręce doświadczonych kucharzy, a potem cieszyć się tradycyjnie suto zastawionym stołem wigilijnym.

Jak złożyć zamówienie? Sprawa jest prosta; wystarczy wybrać się do Pierogarni przy ulicy Winslow Road w Peterborough i tam wpłacić zaliczkę w wysokości £5. Odbiór smakołyków nastąpi za okazaniem potwierdzenia i wpłaty zaliczki.

Zapraszamy!

pierogarnia peterborough pierogi swieta

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC