1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.7.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Marsz Niepodległości w Peterborough odwołany

marsz niepodleglosci peterborough 1[Aktualizacja w dalszej części artykułu] W Jedności Siła, Marsz Niepodległości w Peterborough 2019 oraz Komitet Obrony Polski-Wielka Brytania po raz kolejny serdecznie zapraszają na największy Marsz Niepodległości, organizowany poza granicami Polski i odbywający się właśnie w naszym mieście. Data tegorocznego wydarzenia to sobota, 7 listopada.

 

 

 

AKTUALIZACJA: Marsz Niepodległości w Peterborough został odwołany. Oto informacja organizatorów:

 


W tym dniu odprawa Straży Marszu będzie miała miejsce o 15:30, natomiast zbiórka uczestników i widzów na rynku głównym (Cathedral Square) o godzinie 16:00. Przemarsz do Sunken Gardens w Central Park przewidziany jest na godzinę 16:30.

Ósma edycja Marszu Niepodległości w Peterborough odbędzie się w wyjątkowej sytuacji epidemiologicznej. W związku z przepisami COVID-19, obowiązującymi w Wielkiej Brytanii, organizatorzy uzgodnili regulamin Marszu, z zastrzeżeniem, iż może on ulec modyfikacji wraz ze zmianą restrykcji:
„Prosimy zachować odległość dwóch metrów od innych ludzi, nosić maski, nie podawać rąk i unikać wszelkich fizycznych kontaktów. Rodzice z dziećmi są proszeni o kontrolowanie swoich dzieci zgodnie z powyższymi instrukcjami. Osoby biorące udział w prezentacji imprezy proszone są o używanie jednorazowych rękawiczek do mikrofonu i flag oraz środków czyszczących, które zapewnią organizatorzy. Chorzy ludzie nie powinni przychodzić dla dobra publicznego”.

Poszukiwani są również ochotnicy do Straży Marszu. Wolontariusze otrzymają kamizelki z logo wydarzenia oraz opaski.

Strona wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/611591239547907 

 

marsz niepodleglosci peterborough uk 2020 plakat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC