1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Miejsca dla maluchów w Zig Zag

zig zag ofsted 2Dobra wiadomość dla rodziców dzieci w wieku od sześciu tygodni do trzech lat. Zig Zag Day Nursery; przedszkole z polskimi opiekunkami i doskonałą oceną od Ofsted, mieszczące się przy Bourges Boulevard w Peterborough, posiada obecnie wolne miejsca dla najmniejszych brzdąców.

Dwulatki oraz trzylatki mogą bawić się i rozwijać swoje umiejętności, przygotowujące ich do okresu przedszkolnego w Toddler Room. Przedszkole oferuje osobne miejsce do spania/ salę sensoryczną, a także “ogródek” z miękkim podłożem i mnóstwo sprzętu do zabawy.

Rodzice mogą umówić się na zwiedzanie pokoju i całej placówki oraz zarezerwować miejsce dla swojego dziecka - wystarczy zadzwonić pod numer 01733569700 lub wysłać email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przedszkole Zig Zag Day Nursery w Peterborough proponuje niższe opłaty dla rodziców dzieci, którzy pracują w służbie zdrowia. Tutaj również realizowana jest bezpłatna opieka przedszkolna dla 2- i 3-latków.

Nieco młodsze szkraby przedszkole zaprasza do Baby Room, gdzie w towarzystwie rówieśników odkryją świat, poznają i doświadczą nowych rzeczy; gdzie czeka ich nie tylko zabawa, ale też budowanie pierwszych, pozytywnych relacji.

Przedszkole Zig Zag Day Nursery w Peterborough powstało w 2012 roku. Od tego momentu nieustannie się rozwija; otwierając m.in. Baby Room w pierwszym roku swojej działalności czy siostrzaną placówkę Belsize Day Nursery przy Celta Road w 2014 roku. Cztery lata temu przedszkole uzyskało doskonałą ocenę w kontrolnym raporcie Ofsted.

zig zag peterborough maluchy plakat

zig zag peterborough maluchy plakat 0

zig zag miejsca przedszkole peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC