1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Pierogarnia - zamówienia online

pierogarnia peterborough pierogi swieta 1W trakcie drugiego lockdownu restauracja Pierogarnia przy Winslow Road w Peterborough bynajmniej nie zwalnia tempa pracy. I chociaż nie może tradycyjnie ugościć smakoszy w swoim wnętrzu, wydaje przepyszne pierogi i inne dania na wynos oraz dostarcza je pod wskazany adres. Przedstawia również swoje menu świąteczne i zaprasza do składania zamówień online.

A owo menu jest w tym roku tak rozbudowane, że z łatwością zapełnimy wigilijny stół. Obok tradycyjnych pierogów z kapustą i grzybami oraz uszek, restauracja proponuje dwie świąteczne zupy; barszcz oraz grzybową. Są także krokiety w trzech odsłonach; mięsnej, kapuściano-grzybowej, a także serowo-pieczarkowej. W ofercie znalazło się również miejsce na kapustę wigilijną do wyboru albo z grzybami, albo z grochem. A na kolejne dni świąt polecają się kotlety schabowe, drobiowe i de volaille.

Zamówienia na wigilijne potrawy można składać online przy pomocy następującego linku: https://pierogarnia.uk/zamowienia-swiateczne/

Dania będą czekać na odbiór osobisty w dniach 15-24 grudnia.

A w międzyczasie zachęcamy do kupowania smaczków z tradycyjnego menu restauracji. Co powiecie na przykład na kotlet schabowy po kowalsku, zapiekany z cebulką zasmażaną, musztardą, miodem i serem w towarzystwie talarków ziemniaczanych oraz zestawu dwóch surówek? Przypominamy też o flagowej pozycji czyli pierogach, które w restauracji występują aż w jedenastu wytrawnych i słodkich odsłonach. Są dodatkowo aromatyczne zupy, np. krupnik czy strogonow. Jest ponadto menu dla najmłodszych i opcja deserowa z jabłecznikiem, napoleonką czy ciastem cytrynowym.

pierogarnia slider koronawirus

Fot.: Pierogarnia w Peterborough zaprasza do składania zamówień online.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC