1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Film "Legiony" w Peterborough

legiony ukW czasach zapomnienia pamiętali. W czasach nienawiści kochali. W czasach niewoli walczyli. Młodzi ludzie z pokolenia lat 1914-1916, które dało Polsce niepodległość. To właśnie o nich opowiadają „Legiony" – imponujący rozmachem film, który już za kilka dni zobaczymy na ekranie kina w Peterborough.

Nocny Kochanek w UK

nocny kochanek ukKto już słyszał – ten się oczywiście zakochał. A kto jeszcze nie słyszał – to powinien skorzystać z nadarzającej się w październiku okazji i wybrać się na koncert jednego z najbardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Nocny Kochanek już wkrótce zagości na Wyspach. Zapraszamy na występy i mamy dla Was wejściówki do rozdania.

Doda w UK

doda ukKolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawi się jesienią na Wyspach. W listopadzie, podczas swojej pierwszej trasy koncertowej po UK, przed publicznością w trzech brytyjskich miastach zaprezentuje się Doda wraz z Virgin. I chociaż do wydarzeń zostały jeszcze trzy miesiące, bilety są już w przedsprzedaży – warto kupić je teraz, aby zagwarantować sobie miejsce na widowni.

Paranienormalni w UK – wygraj bilet

paranienormalni 2019 cambrudgeJuż tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej inwazji kabaretu Paranienormalni na Wyspy. Kto widział chłopaków w akcji, ten wie, że na ich występach po prostu trzeba się pojawić. A kto jeszcze nie był – ma teraz ku temu świetną okazję. I dla jednych, i dla drugich mamy do rozdania wejściówki na show w Cambridge.

Gaia w Peterborough

gaia peterboroughBył zjawiskowy księżyc, który w katedrze w Peterborough obejrzało ponad 40 tys. osób – teraz więc przychodzi czas na ziemię. Kolejną spektakularną instalację, autorstwa Luke'a Jerrama, będziemy podziwiać w centrum naszego miasta od 19 sierpnia przez blisko miesiąc. Bilety na zwiedzanie są już dostępne w sprzedaży.

Irlandczyk z Peterborough wygrywa na loterii

lotto peterboroughDwudziestoczteroletni Dean Weymes jest już ustawiony na całe życie. I to dosłownie. Irlandczyk, który wybrał Peterborough na miejsce swojej pracy, wygrał niezwykłą nagrodę – dzięki losowi Set for Life na loterii National Lottery, mężczyzna otrzyma co miesiąc £10,000 przez kolejne 30 lat.

Pierogarnia w Peterborough

pierogarnia peterboroughCzy to ruskie, czy z mięsem, na słono i wytrawnie bądź na słodko – dobre, domowe pierogi, które przypominają kulinarne dzieła naszych babć i mam są zawsze w cenie. Zwłaszcza tutaj, na obczyźnie. Z tym większą przyjemnością zapraszamy do miejsca, które zadba o nasze słowiańskie podniebienia i zaserwuje (według recenzji gości) najlepsze pierogi w całym mieście.

Polskie gwiazdy jesienią w UK

jesien 2019 ukTegoroczna jesień w UK będzie obfitować w szereg wydarzeń i koncertów, na których zaprezentują się czołowe polskie gwiazdy muzyczne oraz kabaretowe. Już teraz zapraszamy na występy Krzysztofa Zalewskiego, Maćka Maleńczuka, Sidneya Polaka, Paranienormalnych, Nowaków, The Dumplings czy Igora Kwiatkowskiego – szczegóły w dalszej części artykułu.

Goło i wesoło w Peterborough Lido

nudysci peterborough sliderZrzucenie z siebie ubrań i kąpiel na golasa może nam przynieść wiele korzyści zdrowotnych – przekonują organizatorzy wydarzenia, które już za miesiąc przyciągnie do miejskiego kąpieliska Peterborough Lido rzeszę naturystów. Jeśli przemawia do Was powyższy argument, to koniecznie zapiszcie się na pływanie w strojach Adama i Ewy.

Kulkowy Dzień Ojca w Queensgate

kulki peterboroughTakie świętowanie Dnia Ojca to my rozumiemy! W ten weekend centrum handlowe zaprasza chętne do zabawy dzieci wraz z tatusiami, którzy nie pogardziliby 500 funtami na zakupy w Queensgate. Brzmi interesująco, prawda? Będzie dużo emocji a przede wszystkim – dobrej zabawy, zatem zapraszamy.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC