1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.10.2018
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

„Kler” w Showcase Peterborough

kler ukJesteśmy ostatnio rozpieszczani projekcjami polskich filmów w kinach na terenie UK. W październiku przyjdzie czas na kolejny seans - w kinie Showcase w Peterborough zobaczymy najnowsze dzieło Wojtka Smarzowskiego; film „Kler”, który jeszcze przed swoją premierą wzbudzał wielkie kontrowersje. Obraz prezentowany będzie w naszym mieście przez tydzień; od czwartku, 11 października do czwartku, 18 października.

Casting „Britain's Got Talent” w Peterborough

britains got talent casting peterboroughJeden z najpopularniejszych programów w brytyjskiej telewizji powraca na antenę w 2019 roku. A już teraz jego ekipa rusza na poszukiwania utalentowanych, wyjątkowych i pomysłowych osób. Jeśli się do takich zaliczacie, przybywajcie na casting do „Britain's Got Talent” w Peterborough, który odbędzie się już za kilka dni.

Jubileusz Take That w UK

take that trasa koncertowaCóż za gratka dla wszystkich fanów legendarnego boysbandu Take That. Zespół świętuje w przyszłym roku swoje trzydzieste urodziny i z tej okazji nie tylko wydaje płytę z największymi przebojami, ale również – a może przede wszystkim – rusza w trasę koncertową po dwunastu brytyjskich miastach. Wystarczy przejechać pięćdziesiąt mil z Peterborough, aby znaleźć się na jednym z tych koncertów.

Komedia „Juliusz” w Showcase Peterborough

juliusz ukTen film przywraca ponoć wiarę w polską komedię. „Juliusz”; jedna z najnowszych produkcji na naszym rodzimym rynku filmowym zostanie wyświetlona w kinach w całej Wielkiej Brytanii, w tym w Showcase Peterborough. Bilety na seans w sprzedaży od poniedziałku, 17 września – a u nas podwójna wejściówka do zdobycia!

Perkins Run - zapisy i bezpłatne treningi

bieganie peterboroughOsoby zainteresowane wzięciem udziału w jednej z najważniejszych imprez sportowych w naszym regionie mogą wypełnić swoje elektroniczne zgłoszenie na stronie Perkins Great Eastern Run. Prestiżowe wydarzenie, oprócz satysfakcji sportowej i dobrej zabawy, oferuje do wygrania nagrody pieniężne, gadżety na mecie oraz bezpłatne sesje treningowe. W tym roku półmaraton oraz towarzyszący jemu bieg charytatywny odbędą się w niedzielę, 14 października.

Bezpłatne burgery w Peterborough

gourmet bus buegerRzecz jest prosta: jeśli drużyna angielska wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej, kibice w Peterborough zjedzą za darmo pyszne burgery z frytkami! Ofertę przygotowała restauracja Gourment Bus, mieszcząca się w przerobionym autobusie przy centrum handlowym Serpentine Green Shopping Centre.

Burghley Film Festival 2018

burghley film festival 2016Zbliża się największe filmowe wydarzenie w naszym regionie. Burghley Film Festival daje widzom szansę na zobaczenie popularnych pozycji filmowych oraz bajek w formie kina pod chmurką, w otoczeniu przepięknej, renesansowej posiadłości Burghley House. W tym roku w programie m.in.: najnowsza część przygód ulubionego przez najmłodszych misia czyli „Paddington 2”, „Kac Vegas” czy klasyki w postaci filmu „Koktajl” i „Top Gun”.

Nowy park rozrywki dla dzieci

springfields adventure landEkscytująca wiadomość dla naszych najmłodszych – już w sobotę, 30 czerwca, nastąpi uroczyste otwarcie nowego parku rozrywki dla dzieci; Springfields Adventure Land. Aby odwiedzić to miejsce, trzeba będzie co prawda wybrać się w podróż do Spalding – zapewniamy jednak, że warto!

Polska Noc Kabaretowa w Peterborough

polska noc kabaretowa peterborough 2018Po raz pierwszy w naszym mieście i od razu z wielkim rozmachem, odbędzie się Polska Noc Kabaretowa. Będzie to zabawa stulecia, bo świętujemy 100-lecie niepodległości. A przed publicznością wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki oraz Igor Kwiatkowski!

KęKę w Peterborough

ke ke peterboroughPlus44Events zaprasza na koncert KęKę, promujący najnowszy album rapera "To Tu", który odbędzie się w dniu 8 czerwca w Met Lounge w Peterborough. Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca, by otworzyć nowy rozdział. Mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie do rozdania.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC