1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Słoneczna i ciepła Wielkanoc w Peterborough

pogoda wielkanoc 2019Jak do tej pory kwietniowa aura nas nie rozpieszczała. W tym tygodniu widać już jednak zmiany w pogodzie, które utrzymają się przez całe święta wielkanocne. Wszystko za sprawą ciepłych mas powietrza, napływających nad Wyspy znad kontynentalnej Europy. Zapewnią one szybki wzrost temperatur i słoneczną pogodę.

Joker - raper i scenarzysta

joker 2019Już niedługo ukaże się teledysk polskiego rapera mieszkającego niegdyś w Peterborough, a teraz stacjonującego w Szkocji. To produkcja przygotowana z rozmachem i... zapowiadająca ciąg dalszy czyli cztery kolejne klipy, tworzące razem jedną historię. Artysta Joker, który jest również scenarzystą, chce w ten sposób przygotować coś oryginalnego i zaskoczyć swoich fanów.

„Całe szczęście” w Peterborough

cale szczescie ukKolejna polska komedia romantyczna zostanie wkrótce wyświetlona na ekranach brytyjskich kin, w tym również i w Peterborough. Mowa o „Całym szczęściu” - filmie wyreżyserowanym przez najlepszego w tym gatunku Tomasza Koneckiego, kreatora takich hitów jak „Lejdis”, „Testosteron” czy „Listy do M. 3”. Dzięki uprzejmości dystrybutora filmu w UK, mamy dla Was do zdobycia podwójną wejściówkę do kina w Kettering.

Stand-up Show 2019 w Londynie

stand up londyn 2019Uwaga fani stand-up! Czołówka najlepszych polskich komików na jednej scenie! Już 24 marca w Londynie będziecie mogli zobaczyć nieziemski występ jednych z najlepszych komików w kraju. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie i informujemy, że dzięki uprzejmości organizatorów imprezy, w której udział weźmie aż ośmiu artystów, mamy dla Was podwójną wejściówkę do rozdania.

Wesołe miasteczko w Peterborough

wesole miasteczko peterborough 2019Rodzinne, wesołe miasteczko Johna Thurstona ponownie przybywa do Peterborough. Z jego atrakcji skorzystamy aż przez trzy marcowe weekendy. The Big Peterborough Mart Fun Fair zaoferuje rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i tych, którzy chcą odpowiedniego podniesienia poziomu adrenaliny.

Kogel Mogel 3 w Peterborough

kogel mogel 3 misz masz ukNa kontynuację tej kultowej serii komedii z lat 80. przyszło nam długo poczekać. O tym, czy było warto, przekonamy się wkrótce; „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” jest już bowiem na ekranach polskich kin, a od 15 marca film zobaczymy również w Wielkiej Brytanii, w tym w naszym Showcase Cinema w Peterborough. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na seans do wygrania!

Szpaku w Peterborough

szpaku peterboroughMamy przyjemność zapowiedzieć kolejny koncert rapowy w Peterborough. Tym razem przyjedzie do nas młody reprezentant BOR Records czyli Szpaku. Artysta będzie promować swój pierwszy album studyjny, wydany pod koniec zeszłego roku, zatytułowany „Atypowy”. Bilety w atrakcyjnej cenowo przedsprzedaży są już dostępne dla zainteresowanych majowym wydarzeniem osób.

„Kobiety mafii 2” w Peterborough

kobiety mafii 2 bedford peterboroughKrólowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla polskiej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Zobaczymy ją już za kilka dni w kinie Showcase w Peterborough.

„Planeta Singli 3” w UK

planeta singli 3 ukByli z różnych światów: on – zadufany w sobie showman, ona – skromna nauczycielka muzyki. Połączyła ich aplikacja randkowa. Później, już jako para (zakochanych) celebrytów, robili największy telewizyjny show w Polsce. Teraz przyszła pora na najtrudniejsze z wyzwań... Kolejną, trzecią odsłonę perypetii bohaterów „Planety Singli” zobaczymy już wkrótce w kinach w UK.

„Diablo” w Peterborough

diablo wyscig o wszystko„Diablo. Wyścig o wszystko” czyli gratka dla wszystkich miłośników samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu polska produkcja, którą za kilka dni zobaczymy w Peterborough, to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku. Trafia on w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC