1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

"Proceder" w kinie Showcase

proceder ukTo jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku. I nie ma się co dziwić; opowiada wszak prawdziwą historię człowieka-artysty, którego życie, aż do samego końca, nie było usłane różami i któremu bliskie były problemy egzystencji na marginesie społeczeństwa. "Proceder" obejrzymy już za kilka dni w kinie w Peterborough.

Widowisko ognia i lodu w PE1

fire and ice peterborough oneTo będzie jedna z najbardziej zjawiskowych inauguracji sezonu świątecznego w naszym mieście. Centrum handlowe Peterborough One zaprasza na spektakl ognia i lodu. W programie zapierające dech w piersiach pokazy, scena muzyczna, warsztaty, parada lampionów, no i oczywiście fajerwerki oraz uruchomienie świątecznych dekoracji. A oto szczegóły:

(Nie)znajomi w Peterborough

nieznajomi ukNie ma to, jak wybrać się do kina na film, który rozbawi nas do łez i jednocześnie wzruszy. Nowa polska produkcja w reżyserii Tadeusza Śliwy zapewni widzom takie właśnie emocje. Zapraszamy na seanse filmu "(Nieznajomi)" w kinie Showcase w Peterborough, które rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

Film "Legiony" w Peterborough

legiony ukW czasach zapomnienia pamiętali. W czasach nienawiści kochali. W czasach niewoli walczyli. Młodzi ludzie z pokolenia lat 1914-1916, które dało Polsce niepodległość. To właśnie o nich opowiadają „Legiony" – imponujący rozmachem film, który już za kilka dni zobaczymy na ekranie kina w Peterborough.

Nocny Kochanek w UK

nocny kochanek ukKto już słyszał – ten się oczywiście zakochał. A kto jeszcze nie słyszał – to powinien skorzystać z nadarzającej się w październiku okazji i wybrać się na koncert jednego z najbardziej oryginalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Nocny Kochanek już wkrótce zagości na Wyspach. Zapraszamy na występy i mamy dla Was wejściówki do rozdania.

Doda w UK

doda ukKolejna gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawi się jesienią na Wyspach. W listopadzie, podczas swojej pierwszej trasy koncertowej po UK, przed publicznością w trzech brytyjskich miastach zaprezentuje się Doda wraz z Virgin. I chociaż do wydarzeń zostały jeszcze trzy miesiące, bilety są już w przedsprzedaży – warto kupić je teraz, aby zagwarantować sobie miejsce na widowni.

Paranienormalni w UK – wygraj bilet

paranienormalni 2019 cambrudgeJuż tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej inwazji kabaretu Paranienormalni na Wyspy. Kto widział chłopaków w akcji, ten wie, że na ich występach po prostu trzeba się pojawić. A kto jeszcze nie był – ma teraz ku temu świetną okazję. I dla jednych, i dla drugich mamy do rozdania wejściówki na show w Cambridge.

Gaia w Peterborough

gaia peterboroughBył zjawiskowy księżyc, który w katedrze w Peterborough obejrzało ponad 40 tys. osób – teraz więc przychodzi czas na ziemię. Kolejną spektakularną instalację, autorstwa Luke'a Jerrama, będziemy podziwiać w centrum naszego miasta od 19 sierpnia przez blisko miesiąc. Bilety na zwiedzanie są już dostępne w sprzedaży.

Irlandczyk z Peterborough wygrywa na loterii

lotto peterboroughDwudziestoczteroletni Dean Weymes jest już ustawiony na całe życie. I to dosłownie. Irlandczyk, który wybrał Peterborough na miejsce swojej pracy, wygrał niezwykłą nagrodę – dzięki losowi Set for Life na loterii National Lottery, mężczyzna otrzyma co miesiąc £10,000 przez kolejne 30 lat.

Pierogarnia w Peterborough

pierogarnia peterboroughCzy to ruskie, czy z mięsem, na słono i wytrawnie bądź na słodko – dobre, domowe pierogi, które przypominają kulinarne dzieła naszych babć i mam są zawsze w cenie. Zwłaszcza tutaj, na obczyźnie. Z tym większą przyjemnością zapraszamy do miejsca, które zadba o nasze słowiańskie podniebienia i zaserwuje (według recenzji gości) najlepsze pierogi w całym mieście.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC