1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kulkowy Dzień Ojca w Queensgate

kulki peterboroughTakie świętowanie Dnia Ojca to my rozumiemy! W ten weekend centrum handlowe zaprasza chętne do zabawy dzieci wraz z tatusiami, którzy nie pogardziliby 500 funtami na zakupy w Queensgate. Brzmi interesująco, prawda? Będzie dużo emocji a przede wszystkim – dobrej zabawy, zatem zapraszamy.

Najczystsze plaże w UK nagrodzone

blue flag uk 2019Najczystsze i najpiękniejsze plaże w Wielkiej Brytanii zostały nagrodzone Blue Flag Award oraz Seaside Award w sezonie 2019. Pierwsze wyróżnienie jest międzynarodowe i w tym roku otrzymało je 71 plaż. Drugie natomiast przyznaje organizacja Keep Britain Tidy jako wyraz jakości i różnorodności brytyjskich plaż – w tym roku będzie mogło się nim pochwalić aż 137 miejsc.

Paranienormalni ponownie w UK

paranienormalni brexitJak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Występy popularnego kabaretu i ich najnowszy program zobaczymy we wrześniu w trzech angielskich miastach; Londynie, Cambridge oraz w Nottingham.

Szpaku w Peterborough

szpaku peterboroughMamy przyjemność zapowiedzieć kolejny koncert rapowy w Peterborough. Tym razem przyjedzie do nas młody reprezentant BOR Records czyli Szpaku. Artysta będzie promować swój pierwszy album studyjny, wydany pod koniec zeszłego roku, zatytułowany „Atypowy”. Bilety są już dostępne w sprzedaży dla zainteresowanych majowym wydarzeniem osób.

Słoneczna i ciepła Wielkanoc w Peterborough

pogoda wielkanoc 2019Jak do tej pory kwietniowa aura nas nie rozpieszczała. W tym tygodniu widać już jednak zmiany w pogodzie, które utrzymają się przez całe święta wielkanocne. Wszystko za sprawą ciepłych mas powietrza, napływających nad Wyspy znad kontynentalnej Europy. Zapewnią one szybki wzrost temperatur i słoneczną pogodę.

Joker - raper i scenarzysta

joker 2019Już niedługo ukaże się teledysk polskiego rapera mieszkającego niegdyś w Peterborough, a teraz stacjonującego w Szkocji. To produkcja przygotowana z rozmachem i... zapowiadająca ciąg dalszy czyli cztery kolejne klipy, tworzące razem jedną historię. Artysta Joker, który jest również scenarzystą, chce w ten sposób przygotować coś oryginalnego i zaskoczyć swoich fanów.

„Całe szczęście” w Peterborough

cale szczescie ukKolejna polska komedia romantyczna zostanie wkrótce wyświetlona na ekranach brytyjskich kin, w tym również i w Peterborough. Mowa o „Całym szczęściu” - filmie wyreżyserowanym przez najlepszego w tym gatunku Tomasza Koneckiego, kreatora takich hitów jak „Lejdis”, „Testosteron” czy „Listy do M. 3”. Dzięki uprzejmości dystrybutora filmu w UK, mamy dla Was do zdobycia podwójną wejściówkę do kina w Kettering.

Stand-up Show 2019 w Londynie

stand up londyn 2019Uwaga fani stand-up! Czołówka najlepszych polskich komików na jednej scenie! Już 24 marca w Londynie będziecie mogli zobaczyć nieziemski występ jednych z najlepszych komików w kraju. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie i informujemy, że dzięki uprzejmości organizatorów imprezy, w której udział weźmie aż ośmiu artystów, mamy dla Was podwójną wejściówkę do rozdania.

Wesołe miasteczko w Peterborough

wesole miasteczko peterborough 2019Rodzinne, wesołe miasteczko Johna Thurstona ponownie przybywa do Peterborough. Z jego atrakcji skorzystamy aż przez trzy marcowe weekendy. The Big Peterborough Mart Fun Fair zaoferuje rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i tych, którzy chcą odpowiedniego podniesienia poziomu adrenaliny.

Kogel Mogel 3 w Peterborough

kogel mogel 3 misz masz ukNa kontynuację tej kultowej serii komedii z lat 80. przyszło nam długo poczekać. O tym, czy było warto, przekonamy się wkrótce; „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” jest już bowiem na ekranach polskich kin, a od 15 marca film zobaczymy również w Wielkiej Brytanii, w tym w naszym Showcase Cinema w Peterborough. Mamy dla Was podwójną wejściówkę na seans do wygrania!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC