1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Gaia w Peterborough

gaia peterboroughBył zjawiskowy księżyc, który w katedrze w Peterborough obejrzało ponad 40 tys. osób – teraz więc przychodzi czas na ziemię. Kolejną spektakularną instalację, autorstwa Luke'a Jerrama, będziemy podziwiać w centrum naszego miasta od 19 sierpnia przez blisko miesiąc. Bilety na zwiedzanie są już dostępne w sprzedaży.

Irlandczyk z Peterborough wygrywa na loterii

lotto peterboroughDwudziestoczteroletni Dean Weymes jest już ustawiony na całe życie. I to dosłownie. Irlandczyk, który wybrał Peterborough na miejsce swojej pracy, wygrał niezwykłą nagrodę – dzięki losowi Set for Life na loterii National Lottery, mężczyzna otrzyma co miesiąc £10,000 przez kolejne 30 lat.

Pierogarnia w Peterborough

pierogarnia peterboroughCzy to ruskie, czy z mięsem, na słono i wytrawnie bądź na słodko – dobre, domowe pierogi, które przypominają kulinarne dzieła naszych babć i mam są zawsze w cenie. Zwłaszcza tutaj, na obczyźnie. Z tym większą przyjemnością zapraszamy do miejsca, które zadba o nasze słowiańskie podniebienia i zaserwuje (według recenzji gości) najlepsze pierogi w całym mieście.

Polskie gwiazdy jesienią w UK

jesien 2019 ukTegoroczna jesień w UK będzie obfitować w szereg wydarzeń i koncertów, na których zaprezentują się czołowe polskie gwiazdy muzyczne oraz kabaretowe. Już teraz zapraszamy na występy Krzysztofa Zalewskiego, Maćka Maleńczuka, Sidneya Polaka, Paranienormalnych, Nowaków, The Dumplings czy Igora Kwiatkowskiego – szczegóły w dalszej części artykułu.

Goło i wesoło w Peterborough Lido

nudysci peterborough sliderZrzucenie z siebie ubrań i kąpiel na golasa może nam przynieść wiele korzyści zdrowotnych – przekonują organizatorzy wydarzenia, które już za miesiąc przyciągnie do miejskiego kąpieliska Peterborough Lido rzeszę naturystów. Jeśli przemawia do Was powyższy argument, to koniecznie zapiszcie się na pływanie w strojach Adama i Ewy.

Kulkowy Dzień Ojca w Queensgate

kulki peterboroughTakie świętowanie Dnia Ojca to my rozumiemy! W ten weekend centrum handlowe zaprasza chętne do zabawy dzieci wraz z tatusiami, którzy nie pogardziliby 500 funtami na zakupy w Queensgate. Brzmi interesująco, prawda? Będzie dużo emocji a przede wszystkim – dobrej zabawy, zatem zapraszamy.

Najczystsze plaże w UK nagrodzone

blue flag uk 2019Najczystsze i najpiękniejsze plaże w Wielkiej Brytanii zostały nagrodzone Blue Flag Award oraz Seaside Award w sezonie 2019. Pierwsze wyróżnienie jest międzynarodowe i w tym roku otrzymało je 71 plaż. Drugie natomiast przyznaje organizacja Keep Britain Tidy jako wyraz jakości i różnorodności brytyjskich plaż – w tym roku będzie mogło się nim pochwalić aż 137 miejsc.

Paranienormalni ponownie w UK

paranienormalni brexitJak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Występy popularnego kabaretu i ich najnowszy program zobaczymy we wrześniu w trzech angielskich miastach; Londynie, Cambridge oraz w Nottingham.

Szpaku w Peterborough

szpaku peterboroughMamy przyjemność zapowiedzieć kolejny koncert rapowy w Peterborough. Tym razem przyjedzie do nas młody reprezentant BOR Records czyli Szpaku. Artysta będzie promować swój pierwszy album studyjny, wydany pod koniec zeszłego roku, zatytułowany „Atypowy”. Bilety są już dostępne w sprzedaży dla zainteresowanych majowym wydarzeniem osób.

Słoneczna i ciepła Wielkanoc w Peterborough

pogoda wielkanoc 2019Jak do tej pory kwietniowa aura nas nie rozpieszczała. W tym tygodniu widać już jednak zmiany w pogodzie, które utrzymają się przez całe święta wielkanocne. Wszystko za sprawą ciepłych mas powietrza, napływających nad Wyspy znad kontynentalnej Europy. Zapewnią one szybki wzrost temperatur i słoneczną pogodę.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC