1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne szczepionki przeciwko grypie w szkołach w Peterborough

grypa peterboroughplUczniowie w wieku 11-13 lat (Year 7 i Year 8) mogą już teraz skorzystać z bezpłatnych szczepionek przeciw grypie, w ramach narodowego, pilotażowego programu, w szkołach w Peterborough. Szczepienia ochronią dzieci, a tym samym przyczynią się do ochrony także ich rodzeństwa, rodziców, dziadków i innych osób, które narażone są na kontakt z chorobą. Decyzję o zaaplikowaniu szczepionek podejmą rodzice – żaden uczeń nie zostanie zaszczepiony bez ich zgody.

Szczepionki najprawdopodobniej przyjmą formę aerozolu do nosa.

Rodzice i opiekunowie, potrzebujący więcej informacji na temat nieodpłatnego zastosowania antidotum, powinni odwiedzić następującą stronę:
https://www.gov.uk/government/collections/immunisation

Powyższa możliwość, dzięki kampanii Peterborough City Council - Winter Warmth, może także zostać wykorzystana przez mieszkańców Peterborough, którzy wymagają opieki, mają ponad 65 lat czy cierpią na inne przewlekłe choroby. Dzieci w wieku 2-4 lat oraz kobiety w ciąży również mogą zaszczepić się bez dodatkowych kosztów. Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić się do swoich lekarzy pierwszego kontaktu. 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC