1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kara dla nauczyciela z Peterborough

nauczyciel st michaels school peterboroughNauczyciel szkoły podstawowej w Peterborough, który rzucał w uczniów nakrętkami od długopisów i odsunął krzesło, powodując tym samym upadek swojego podopiecznego na podłogę – został ukarany dożywotnim zakazem wykonywania zawodu.

Andy Jammun, lat 39, stanął przed sądem w listopadzie ubiegłego roku po zdarzeniach, do których doszło na terenie St Michael's Church School w Peterborough. Zaprzeczył oskarżeniom, ale to nie przekonało sędziego – mężczyzna usłyszał wyrok i otrzymał nakaz wykonania prac społecznych oraz zapłacenia odszkodowania osobom, które ucierpiały w wyniku jego czynów. 

A niestosowne oraz brutalne poczynania ze strony nauczyciela zdarzały się regularnie – orzekła The Teaching Regulation Agency na posiedzeniu dyscyplinarnym w Coventry. Ich powtarzalność, fakt naruszenia nietykalności cielesnej uczniów oraz brak jakichkolwiek wyrzutów sumienia ze strony nauczyciela spowodowały, że nałożony przez komisję zakaz wykonywania zawodu dla Andy'ego Jammuna jest dożywotni.

Do okrutnych zdarzeń w szkole w Peterborough doszło między styczniem a marcem 2017 i tyczyły się one uczniów z Year 5. Jammun z siłą rzucał w uczniów nakrętkami od długopisów, uderzając tym samym przynajmniej jednego z uczniów w twarz. Odnotowano również przypadek odsunięcia przez nauczyciela krzesła uczniowi i upadek chłopca na podłogę. W tej ostatniej sytuacji Jammun stracił nerwy dlatego, że wychowanek huśtał się wcześniej na krześle. Wydarzenia spowodowały zranienia uczniów. 

Andy Jammun może teraz nie zgodzić się z wynikami ustaleń komisji i spróbować dochodzić swoich praw przed sądem najwyższym.

nauczyciel st michaels school peterborough slider

St Michael's Church School w Peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC