1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BadRhino w Peterborough

badrhino peterboroughDobra wiadomość dla wszystkich dobrze zbudowanych panów w naszym mieście. Na rogu ulic Bridge Street i Bourges Boulevard, w lokalu centrum handlowego Rivergate, od kilku dni znajduje się sklep BadRhino. Marka to część firmy Yours Clothing, która ma swoją siedzibę w Peterborough – a sklep w Rivergate stał się trzecim butikiem w całym UK.

W BadRhino panowie zaopatrzą się w odzież i akcesoria w dużych rozmiarach. Do wyboru są m.in.: koszulki, polówki czy spodnie denim w stylu codziennym i w rozmiarze nawet do 8XL. Sklep przychodzi również z pomocą osobom wysokim, którym często trudno jest znaleźć pasujące (czytaj: nie za krótkie) ubrania. Tacy mężczyźni odnajdą w sklepie np. dłuższe spodnie czy górne części odzieży z przedłużonymi rękawami w każdym stylu.
W sumie: blisko 4500 produktów na powierzchni ponad 230 m2.

Sklep BadRhino w Peterborough dał pracę pięciu osobom.

Marka została powołana przez Yours Clothing w 2015 roku, kiedy to szefowie firmy zauważyli lukę na rynku odzieżowym i postanowili ją wykorzystać. Dużym i wysokim mężczyznom zaproponowano ubrania w rozbudowanej rozmiarówce, które ceną nie odbiegały od regularnej odzieży męskiej.
Asortyment był do niedawna sprzedawany online z wysyłką do ponad 90 krajów – w tym roku zdecydowano się uruchomić handel stacjonarny, m.in. ze względu na fakt, że w ciągu 12 miesięcy do stycznia 2018 roku, sprzedaż w BadRhino wzrosła o 27 procent.

badrhino peterborough 1

Fot.: Sklep BadRhino w Peterborough (róg ulic Bridge Street i Bourges Boulevard)

badrhino peterborough sliderFot.: Model Zach Miko w kampanii BadRhino

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC