1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 10.12.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pierwszy jarmak świąteczny w Peterborough City Market

jarmak swiateczny peterborough 2018Kolejne z miejskich świątecznych wydarzeń przed nami. Tym razem będzie to jarmark świąteczny – Christmas Fayre. Peterborough City Market przejdzie metamorfozę i zamieni się w piątek, 23 listopada, w zimową krainę z prawdziwego zdarzenia. Na gości czekać będzie m.in. muzyka, karuzele dziecięce oraz sam on czyli Święty Mikołaj.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 12:00. O 17:00 burmistrz Peterborough uroczyście odpali światełka na choince.

Kto tylko zechce, może zrobić sobie selfie w specjalnej świątecznej grocie z ilustracjami miasta.

Natomiast handlarze z Peterborough City Market zadbają po pierwsze o to, abyśmy nie byli głodni i przyszykują nam świąteczne smakołyki. A po drugie; pospieszą z pomysłami na świąteczne prezenty.

Warto dodać, że na ryneczku pojawią się nowe firmy, m.in. The Nostalgia Lounge, oferująca w sprzedaży zabytkowe rzeczy czy The Iceni Meadery, która z kolei zainteresuje nas miodem pitnym.

Market zachęca również do wzięcia udziału w świątecznej loterii – wystarczy tylko zrobić zakupy na targu od soboty, 24 listopada, aby wziąć udział w losowaniu świątecznego kosza wypełnionego upominkami od handlarzy Peterborough City Market.

A jeśli sami chcecie coś sprzedać, możecie skorzystać z bezpłatnego wynajęcia stoiska na targu od połowy grudnia i przez cały styczeń – to szansa na dotarcie do nowych klientów i oszczędność do £600!

jarmak swiateczny peterborough 2018 plakat\jarmak swiateczny peterborough 2018 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC