1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zimowa pogoda w Peterborough

pogoda peterborough zima 2018Synoptycy z biura meteorologicznego Met Office ostrzegają mieszkańców Peterborough i okolic przed skutkami zimowej aury, która zawita do miasta w ten weekend. W sobotę i niedzielę należy się bowiem spodziewać opadów marznącego deszczu, miejscami powodującego gołoledź. Tym samym warunki na drogach będą bardzo trudne. Mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej oraz pociągów.

Żółte ostrzeżenie meteorologiczne będzie obowiązywać w Peterborough od soboty, 15 grudnia, od godziny 9:00 do niedzieli, 16 grudnia, do tej samej godziny.

W weekend, który wielu z nas prawdopodobnie poświęci na załatwianie świątecznych sprawunków, należy szczególnie uważać podczas spacerowania po chodnikach i jazdy samochodem. Na pierwszy rzut oka powierzchnie mogą nie wydawać się śliskie, co może uśpić naszą czujność i spowodować wypadek.

Sobotnie i niedzielne alerty pogodowe zostały wystosowane dla niemalże całego terytorium UK, przy czym pomarańczowe dla północnej Anglii i Szkocji, gdzie - według prognoz Met Office – wystąpią opady śniegu, do około 5 centymetrów.

pogoda peterborough zima 2018 plakat

Fot.: Weekendowa prognoza pogody dla Peterborough (żródło: Met Office)

pogoda peterborough zima 2018 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC