1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Psy zasiliły szeregi Cambridgeshire Police

psy policja peterboroughTrzy dzielne i urocze młode psy zasiliły niedawno szeregi lokalnej policji. Owczarki niemieckie ukończyły dwunastotygodniowe szkolenie, dzięki któremu nabyły niezbędne dla policyjnych psów umiejętności. Pracując u boku swoich opiekunów w Bedfordshire, Cambridgeshire and Hertfordshire (BCH) Dog Unit, zwierzęta wezmą udział w szeregu interwencji, m.in. w tropieniu złodziei bądź poszukiwaniu zaginionych osób.

Pies Sony wraz z funkcjonariuszem Paulem French, Max i PC Clive Warncken oraz Darth i jego opiekun Paul Huggett w dniu 13 grudnia otrzymali swoje certyfikaty z rąk nadinspektora – cała szóstka jest teraz gotowa na odegranie swojej roli w zwalczaniu przestępczości. A do ich obowiązków należeć będzie m.in.: poszukiwanie przedmiotów w pomieszczeniach, pościg i ujęcie przestępców oraz ochrona policjantów w niebezpiecznych sytuacjach.

W BCH Dog Unit pracuje obecnie ponad czterdzieści psów oraz trzydziestu opiekunów. Jednostka zapewnia 24-godzinne wsparcie, przez siedem dni w tygodniu i w trzech hrabstwach. W gronie psów są również takie, które zostały wyszkolone do wykrywania narkotyków, broni czy materiałów wybuchowych.

A oto pokaz umiejętności psa policyjnego Maxa:

psy policja peterborough a

 

psy policja peterborough b

 

psy policja peterborough c

 

psy policja peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC