1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.10.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kara dla „strażnika” nielegalnej hodowli

glodiann celia peterborough narkotyki sad marihuana 1Mężczyzna, właściciel nielegalnej hodowli konopi indyjskich w swoim domu w Peterborough, został skazany na trzy lata i sześć miesięcy więzienia. Policja przeszukała adres przy Peregrine Street w dzielnicy Hampton w dniu 25 lipca zeszłego roku. Udało się odnaleźć nie tylko marihuanę oraz sprzęt niezbędny w jej uprawie, ale również 22-letniego Glodianna Celię, chowającego się na poddaszu.

Mężczyzna oznajmił funkcjonariuszom, że przebywa w domu od siedmiu dni i jest jedynie „strażnikiem” plantacji 55 krzaków (o rynkowej wartości £45,000). Utrzymywał, iż podjął się zadania, aby spłacić dług swojego ojca, wynoszący 5000 euro. Poinformował także, że jego zamiarem w żadnym wypadku nie była sprzedaż marihuany czy jej używanie.

Celię aresztowano, a następnie zwolniono. Radość mężczyzny nie trwała jednak długo, gdyż 1 sierpnia zwrócił uwagę policjantów swoją podejrzaną jazdą wzdłuż Lincoln Road. Po zatrzymaniu auta, funkcjonariusze odnaleźli w pojeździe trzynaście dużych torebek marihuany o wartości £10,000. Wyszło również na jaw, że Celia nie posiada ubezpieczenia potrzebnego przy kierowaniu samochodem.

Mieszkaniec Peterborough został uznany za winnego produkcji oraz posiadania marihuany z zamiarem jej dystrybucji. Za powyższe Peterborough Crown Court w dniu 8 lutego skazał Celię na 46 miesięcy więzienia – mężczyźnie nie wymierzono natomiast dodatkowej kary za jazdę bez ubezpieczenia.

 

glodiann celia peterborough narkotyki sad marihuana

Fot.: Glodiann Celia

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC