1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kolejny sklep do zamknięcia w Peterborough

colemans peterboroughPo aż trzydziestu sześciu latach działalności w naszym mieście, sklep z artykułami papierniczymi Colemans znika z ulicy Cowgate w Peterborough. Jak poinformowało kierownictwo, punkt handlowy po raz ostatni otworzy swoje drzwi przed klientami w kwietniu. W tym samym czasie jednak firma planuje otwarcie nowego sklepu przy swoim magazynie w Rushden.

Klienci, którzy w Colemans regularnie składali zamówienia na produkty np. do swojej firmy, zostaną automatycznie przeniesieni do oddziału w Oundle, gdzie nadal będą mogli korzystać z bezpłatnego doręczenia przesyłek następnego dnia bez minimalnej kwoty zamówienia.

Najbliższymi filiami, po zamknięciu sklepu w Peterborough, staną się te w Stamford, Kettering, Oakham i Oundle. Firma nie rezygnuje także ze sprzedaży swojego asortymentu online.
 
O likwidacji sklepu w Peterborough jego kierownictwo poinformowało przy pomocy wywieszonego na drzwiach wejściowych ogłoszenia. Możemy w nim przeczytać m.in. o „serdecznych podziękowaniach dla lojalnych klientów” za długoletnią współpracę.

colemans peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC