1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polecane na weekend w Peterborough (6-7 czerwca)

love weekend 1W weekend wypadałoby odpocząć, ale nie uda się to w najbliższą sobotę i niedzielę w naszym mieście. Wszystko przez bardzo dużą ilość bardzo interesujących wydarzeń, na które już teraz Was zapraszamy oraz które polecamy. Zapewniamy; jeśli będziecie zmęczeni, to tylko pozytywnie. 

Wśród weekendowych propozycji: polskie wydarzenie w Laxton Hall, odrobina sportowych wrażeń a także namiastka lata i plaży. Udanego weekendu!

Zaczynamy od Laxton Hall, gdzie w niedzielę, 7 czerwca, odbędzie się uroczystość z okazji Bożego Ciała. Najpierw o 12.00 piknik, grill i kawiarnia, a następnie czuwanie modlitewne z okazją do spowiedzi oraz msza święta i procesja pod przewodnictwem Abp. Damiana Zimonia. Całość zakończy się o godzinie 18.00.

W ten weekend, w Peterborough, czeka na nas impreza sportowa, przygotowana z nadzwyczajnym rozmachem, która przyciągnie tysiące uczestników i podobną liczbę widzów. Po raz kolejny zwracamy uwagę na utrudnienia w ruchu drogowym, spowodowane Tour of Cambridgeshire:
http://www.peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3176:the-enervit-tour-of-cambridgeshire-w-peterborough-sportowe-emocje-i-utrudnienia-w-ruchu-drogowym&catid=106&Itemid=278

Mówi się, że zespół Status Quo jest grupą jednego przeboju, a dokładniej utworu „In the army now”. O tym, że to nieprawda, spróbują przekonać nas muzycy we własnej osobie – legenda brytyjskiej sceny muzycznej wystąpi w Burghley House już w tą sobotę. Wstęp od godziny 17.00. Bilety są dostępne online, będą również sprzedawane przy wejściu:
http://livepromotionsconcerts.co.uk/status-quo-burghley/4586162076

A tymczasem w bibliotece głównej przy Broadway, na dzieci do lat 5. i na ich rodziców czeka bezpłatna sobotnia zabawa, której tematem przewodnim stanie się dżungla. Najmłodsi wysłuchają wspaniałych historii i własnoręcznie wykonają zwierzęce maski oraz krokodyle z papieru. Zapraszamy w godzinach 10.00 – 13.00.

Rodzinną rozrywkę w niedzielę zapewni także Bushfield Leisure Centre (Orton Centre, PE2 5RQ). Będzie to rodzinna jazda na rolkach w rytm muzyki oraz przy świetnym systemie oświetlenia. Na miejscu można wypożyczyć za dodatkową, symboliczną opłatą rolki lub przyjść ze swoim własnym sprzętem. Wydarzenie odbywa się w godzinach 10.00 – 13.00 i jest odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i dorosłych. Wstęp £3.50 za osobę lub £11 za bilet rodzinny.

A co powiecie na odrobinę plaży i pełnego słońca w Peterborough? Każdy może poczuć się, jak na wczasach, jeśli tylko pojawi się w sobotę, w Peterborough Rugby Club, na Beach Festival. Pojawi się – dodajmy – w stroju wakacyjnym, motywem przewodnim tej bezpłatnej zabawy będą bowiem Hawaje. Czas zatem wyciągnąć wszystkie kwieciste i kolorowe stroje letnie z szafy. Miejsce festiwalu zobowiązuje: rozegrają się mecze rugby, ale nie tylko. Będzie też siatkówka, muzyka w wykonaniu Djów, ogromne wesołe miasteczko, wyspa skarbów, van z lodami dla dzieci, bar piwny czy BBQ. Wydarzenie potrwa od południa do północy.

Przegląd kończymy już prawie stałym punktem programu czyli zaproszeniem na niedzielne, leniwe popołudnie muzyczne do baru Charters przy Town Bridge. Coś dla wszystkich, którym marzy się leniuchowanie z kuflem w ręku, na świeżym powietrzu, w ogródku piwnym i przy dźwiękach dobrej muzyki. O godzinie 15.00, przed zgromadzoną publicznością zaprezentuje się gitarzysta Dave Ellis wraz z gościem specjalnym.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC