1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.1.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ZAPOLUJ NA DZIEŁA SZTUKI

kmkm_slide_940x400Jak dołączyć do domowego wystroju dodatkowy artystyczny element? Jak sprawić komuś piękny prezent, który będzie oczy? Jak zaserwować sobie artystyczną ucztę? I – co najważniejsze - jak nie zapłacić za to ani funta? Z odpowiedzią przychodzi inicjatywa „FindMeKeepMe”, organizowana przez Creative Peterborough, przy wsparciu Vivacity i Arts Council. Ponad 1000 przedmiotów i elementów związanych ze sztuką, zostanie najpierw schowane na Palcu Katedralnym a potem rozdane bezpłatnie dla biorących udział w zabawie gości, aby mogli je zabrać ze sobą do domu!

Artystyczne polowanie czas zacząć! Zapraszamy zatem do centrum miasta w Wielką Sobotę, 30 marca, w godzinach od 11.00 do 15.00. „FindMeKeepMe” będzie miało charakter zabawy, na początku której uczestnicy dostaną „mapę skarbów” czyli podpowiedź, gdzie można znaleźć ukryte dzieła sztuki. Do rozdania będzie ponad 1000 egzemplarzy rzemiosła lokalnego, przygotowanego przez ponad pięćdziesięciu artystów. Obrazy, rękodzieło a nawet… wiersze! Wszystko czekać będzie na Was na Placu Katedralnym już w sobotę.

Poszukiwania umili muzyka grana na żywo oraz pokazy związane ze sztuką.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.creativepeterborough.com oraz w grupie Creative Peterborough na Facebooku.

 

find me keep me leaflet

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC