1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

BABY ROOM W PRZEDSZKOLU ZIGZAG

baby_room_zigzag_peterboroughPrzedszkole ZigZag wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i we wrześniu otwiera „baby room”, do którego przyjmowane będą dzieci już od 6. tygodnia życia! „Baby room” otrzyma nazwę Caterpillars czyli Gąsieniczki i będzie oddzielnym pomieszczeniem w przedszkolu. Dodatkowo, przy „baby room” znajdzie się osobny pokój do snu i odpoczynku, wyposażony wyłącznie w łóżeczka dla dzieci. Przedszkole przyjmuje już zapisy - ilość miejsc jest ograniczona.

„Baby room” to bezpieczne pomieszczenie, które dysponować będzie meblami najlepszej jakości. Znajdzie się w nim także specjalne miejsce – kącik do przygotowywania mleka dla dzieci, gwarantujący zachowanie standardów higieny. Dziećmi zajmie się wysoko wykwalifikowany personel przedszkolny.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku od 6 tygodni do 2 lat do zapisów swoich pociech do grupy Caterpillars. Starsze dzieci, w wieku od 2 do 5 lat, również można zapisać, tylko już do pre-school, który będzie nazywał się Butterflies czyli Motylki. Placówka gwarantuje konkurencyjne ceny.

Z przedszkolem skontaktować można się telefonicznie: 0793 840 9165 lub 01733 569 700, emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przychodząc osobiście do przedszkola.

Przedszkole jest otwarte w godzinach 7.00 – 18.00 i mieści się przy 414 Lincoln Road w Peterborough.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC