1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

ATRAKCJE WEEKENDU 29-30 MARCA

yes weekendW Peterborough w ten weekend na pewno będzie zabawa i na pewno będzie się działo. Dwa duże wydarzenia w Peterborough Arena, świętowanie angielskiego Dnia Matki, ciekawe koncerty, występ polskiego chóru, demonstracja EDL i letnia fiesta brytyjska. Tak, to na pewno będzie ciekawy czas i zapraszając Was do zapoznania się z przeglądem atrakcji nadchodzących dwóch dni, życzymy Wam udanego weekendu.

 

ROBIN HOOD GAME & COUNTRY SHOW

Czas przenieść się do epoki Robin Hooda dzięki temu weekendowemu wydarzeniu w Peterborough Arena. Robin Hood Game & Country Show odbędzie się w sobotę, 29 marca oraz w niedzielę, 30 marca, w godzinach 10.00 – 16.00. Wydaje się, że to tylko sześć godzin, a tymczasem atrakcji będzie tak wiele, że musimy wymienić je jednym tchem, bez zbędnego opisu: walka konna na kopie, pokaz jazdy na motorze i quadzie w wykonaniu Jasona Smyth’a, pokazy sokolnicze, pokaz zaganiania kaczek przez psy, show hippiczne, prezentacja fretek. Dzieci będą mogły pobawić się w labiryncie, poskakać na trampolinach bungee, spotkać się ze zwierzętami czy powspinać na dmuchane wieże. Zwiedzający dostaną możliwość spróbowania swoich sił w łucznictwie czy w strzelaniu do rzutków. Na miejscu będzie też cała strefa wydzielona dla miłośników psów – tam z kolei odbędą się pokazy czworonogów oraz ćwiczenia z pieskami i porady dla właścicieli czworonogów. Organizatorzy wydarzenia pomyśleli też o głodnych gościach, do dyspozycji których będzie cały pawilon ze stoiskami związanymi z jedzeniem i piciem. Będzie można nabyć sery, warzywa, pieczywo, wina, oliwki, kawy, kiełbaski i wiele innych produktów. Bilety są do kupienia na stronie internetowej: http://www.aztecevents.co.uk/robinhoodgameandcountryshows.htm w cenie £7.50 dla osoby dorosłej (dzieci mają bezpłatny wstęp).

 

ALL ABOUT GARDENING SHOW

W ten weekend firma Aztec Events zaprezentuje w Peterborough Arena również i drugie wydarzenie; All About Gardening Show. Dzięki imprezie dowiemy się i kupimy wszystko, co pomoże nam przeistoczyć nasze ogródki w botaniczne raje. I spotkamy się z pewną bardzo popularną i utalentowaną panią Charlie Dimmock – wtajemniczeni wiedzą, o kogo chodzi, a tych, którzy słyszą o niej po raz pierwszy, zapraszamy do obejrzenia pokazu jej umiejętności. Będą porady o tym, jak sprawić, aby nasze róże w ogrodzie były najpiękniejsze. Będzie można zobaczyć i kupić ponad 250 roślin. I nie tylko, bo na miejscu będzie także rękodzieło, przedmioty związane z wystrojem domu oraz ubrania i akcesoria potrzebne do pracy w ogrodzie. Więcej informacji o show znajdziecie tutaj:

 

DZIEŃ MATKI NA FARMACH

W związku z obchodzonym na Wyspach Dniem Matki, dwie najpopularniejsze farmy w okolicach, czyli Sacrewell Farm i Pigeons Farm przygotowały specjalną promocję dla mam: bezpłatny wstęp do gospodarstw w niedzielę, 30 marca. Sacrewell Farm proponuje, aby świętowanie wyjątkowego dla mam dnia rozpocząć od przejażdżki traktorem, aby potem odwiedzić absolutny przebój sezonu czyli malutkie owieczki. Pigeons Farm natomiast zaprasza mamy na smaczny lunch.
 


MUZYCZNY WEEKEND

W Peterborough i okolicach weekend zapowiada się także muzycznie. Trzy klasyczne legendy rockowe i folkowe przybędą do The Cresset w niedzielę, 30 marca, aby dać występ o godzinie 19.30. Mowa o The Strawbs, Curved Air, Wishbone Ash. Bilety w cenie £23.50. A skoro już o muzyce folkowej mowa, to znawców tematu na pewno zainteresuje koncert szkockiej formacji Mànran, na który trzeba będzie wybrać się do Stamford Arts Centre, w sobotę, 29 marca, na godzinę 20.00. Koszt wejściówki: £15.

 

BRITISH SUMMER TIME EVENT

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni (tak, tak, to już w ten weekend), centrum handlowe Brotherhood Shopping Centre postanowiło uczcić wszystko, co najlepsze, brytyjskie i letnie. Centrum zaprasza w sobotę, 29 marca, w godzinach 10.00 – 17.00. Dzieci zagrają w mini golfa, pomalują sobie twarze, zobaczą wielkie dmuchane maskotki. Wszyscy posłuchają muzyki (10.00 – 12.00), skosztują pyszności z M&S (kremowo-truskawkowych) oraz smacznych babeczek i tradycyjnych słodyczy.  A to nie koniec atrakcji. Przyjdźcie do centrum w sobotę i przekonajcie się sami.

 

Przypominamy także o kibicowaniu polskiemu chórowi Cantus Polonicum z Peterborough podczas konkursu w Oundle:
http://peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2332:polski-chor-rywalizuje-w-konkursie&catid=18:info&Itemid=319

 

Zwracamy także ponownie uwagę na demonstrację EDL w Peterborough:
http://peterboroughpl.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2329:demonstracja-edl-w-peterborough&catid=18:info&Itemid=319

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC