1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Reklama brytyjskiego portalu hitem sieci

moneysupermarketChociaż do końca 2017 zostało jeszcze sporo czasu, to już teraz można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że mamy do czynienia z jedną z najlepszych reklam tego roku. Wyprodukowano ją dla internetowej porównywarki cen i usług finansowych – strony moneysupermarket.com. A spodobać się powinna nie tylko obecnemu pokoleniu trzydziestolatów.

W dwuminutowej produkcji widzimy bohaterów kultowego serialu animowanego oraz filmu fabularnego „Władcy Wszechświata” czyli He-mana oraz Szkieletora. Odtwarzają oni finalny taniec z „Dirty Dancing” w wykonaniu Patricka Swayze i Jennifer Grey:

Firma Money Supermarket chciała w ten zabawny sposób zobrazować radość z oszczędzania przy pomocy swojej internetowej porównywarki. Jak mówi dyrektor marketingu moneysupermarket.com, Darren Bentley, uczucie poczynienia oszczędności dla swojego domu i rodziny jest „epickie” - podobnie jak dwie ikony z lat 80. wykonujące jeden z najsłynniejszych układów choreograficznych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC