1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dom na milion – Thorpe Road

thorpe road 0Dzisiejsza bohaterka cyklu, w którym przedstawiamy najdroższe luksusowe domy na sprzedaż w Peterborough, jest usytuowana w pożądanej dzielnicy Longthorpe. Posiadłość ta to gratka dla miłośników historii – zabytek klasy I, wybudowany w XIII wieku, starszy nawet od sąsiadującej Longthorpe Tower. Do nabycia za £1,350,000. 

Dom posiada wiele historycznych akcentów, które właściciele zgrabnie wpisali w wystrój posiadłości i połączyli je z bardziej współczesnymi elementami.

Znajdują się tutaj cztery duże pokoje dzienne, kuchnia, cztery podwójne sypialnie (w tym dwie z własnymi łazienkami) hol, galeria, pomieszczenie gospodarcze oraz zmodernizowana stajna, w której odnajdziemy pokój do bilarda, kuchnię oraz pokój gościnny. Jest przepiękna oranżeria, ogrody, basen oraz garaże.

Wejście do domu posiada oryginalną drewnianą podłogę. W dwóch salonach mamy marmurowe kominki. Oranżerię natomiast wyposażono w klimatyzację – drzwi francuskie poprowadzą nas z tego miejsca do ogrodu.

Oryginalność kuchni podkreśla 16-wieczna nisza kominkowa z piecem oraz wyeksponowane kamienne ściany. Podobne kamienne elementy z XIII wieku odnajdziemy również w galerii na pierwszym piętrze posiadłości.

Jedna z sypialni została urządzona w miejscu, które dawniej służyło za salę do ucztowania i posiada przepiękny drewniany sufit.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest tzw. łazienka Jack & Jill czyli miejsce - łącznik, umiejscowiony między dwiema sypialniami.

Sprzedażą posiadłości zajmuje się agencja nieruchomości Hurfords.

 

thorpe road 1

 

thorpe road 2

 

thorpe road 3

 

thorpe road 4

 

thorpe road 5

 

thorpe road 6

 

thorpe road 7

 

thorpe road 8

 

thorpe road 9

 

thorpe road 10

 

thorpe road 11

 

thorpe road 12

 

thorpe road 13

 

thorpe road 14

 

thorpe road 15

 

thorpe road 16

 

thorpe road 17

 

thorpe road 18

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC